reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

reklama
Wczoraj mówiłam że Ignas odpukac zdrowy i dziś w nocy miał temperaturę. Mierzyłam w tyłeczku ma 38,5 C. Podałam mu czopek i rano drugi bo temp. się utrzymuje. Nic mu więcej nie dolega i nie wiem czy isc do lekarza?

kasia- ja tez nic nie podaje , tylko witaminę D
 
uuu widzę że Ignaś też meczy/ł się z temperaturą:-( zdrówka życzymy!!!
Tymek w niedzielę miał w pupce 38,6 czyli pół stopnia w dół daje nam 38,1 wiec dałam mu czopek ale po 3godzinach temperatura powróciła i była zdecydowanie wyższa, powyżej 39stopni, więc pojechaliśmy do przychodni na dyżur, lekarka była niezadowolona że przyjechaliśmy...powiedziała że jak nie ma innych objawów przez 3 dni to nie trzeba przyjeżdżać chyba że temp utrzymuje się powyżej 3dni, Mały miał temperaturę do wtorku, co 6godzin nurofen i jakoś odeszła...
 
witajcie babeczki, kupe lat;-) mam troche luzu w pracy więc skrobnę coś
Mój Michaś też chorował, przez 3 dni utrzymywała się bardzo wysoka gorączka w okolicach 39 stopni, dawaliśmy na zmianę z czopkami ibum, bo co 3 godziny wychodziła gorączka na nowo, po czopkach miał duzo wolniejszych kupek. Stracił apetyut na jedzenie i picie więc 4 dnia poszliśmy do szpitala po kroplówkę żeby się nie odwodnił, tam diagnoza: jelitówka i dali nas na salę biegunkową. O dziwo w szpitalu mu przeszła gorączka i lepiej się poczuł, natomiast na całym ciele dostał wysypki. Więc sobie myśle że pewnie to była trzydniówka ale na moja sugestię lekarz mnie opieprzył że podważam jego kompetencje i że wysypka to uczulenie na pyralginę. Puścili nas na drugi dzień do domu a skończyło się na tym ze Michałek zaraził się w szpitalu jelitówką i wszyscy polegliśmy pokolei. Ale już nie wracałam do szpitala tylko sama się z tym uporałam. Teraz juz jest dobrze:tak:, ale ciężko to wspominam:no:. A wczoraj jeszcze wyczytałam w waidomościach o tym 7 miesięcznym niemowlęciu które zmarło od biegunki z odwodnienia bo w szpitalu nie przyjęli go na oddział, normalnie koszmar co się dzieje:szok:
 
witajcie babeczki, kupe lat;-) mam troche luzu w pracy więc skrobnę coś
Mój Michaś też chorował, przez 3 dni utrzymywała się bardzo wysoka gorączka w okolicach 39 stopni, dawaliśmy na zmianę z czopkami ibum, bo co 3 godziny wychodziła gorączka na nowo, po czopkach miał duzo wolniejszych kupek. Stracił apetyut na jedzenie i picie więc 4 dnia poszliśmy do szpitala po kroplówkę żeby się nie odwodnił, tam diagnoza: jelitówka i dali nas na salę biegunkową. O dziwo w szpitalu mu przeszła gorączka i lepiej się poczuł, natomiast na całym ciele dostał wysypki. Więc sobie myśle że pewnie to była trzydniówka ale na moja sugestię lekarz mnie opieprzył że podważam jego kompetencje i że wysypka to uczulenie na pyralginę. Puścili nas na drugi dzień do domu a skończyło się na tym ze Michałek zaraził się w szpitalu jelitówką i wszyscy polegliśmy pokolei. Ale już nie wracałam do szpitala tylko sama się z tym uporałam. Teraz juz jest dobrze:tak:, ale ciężko to wspominam:no:. A wczoraj jeszcze wyczytałam w waidomościach o tym 7 miesięcznym niemowlęciu które zmarło od biegunki z odwodnienia bo w szpitalu nie przyjęli go na oddział, normalnie koszmar co się dzieje:szok:

Po takich sytaucjiach coraz mnie wierzę lekarzom:(My też w ciagu 3 dni bylismy u 3 lekarzy i wszystcy mówili, że ok a Gaja miała goraczkę fest ....
 
dziewczynki prosze o doradzenie :)
nadszedł czas mycia ząbków u mai :)
jakich past uzywacie, co polecacie? jak wygląda cała "operacja"? płucze się później buzię?
doradźcie :)
 
reklama
Do góry