reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

oj.. widać że dzidzia poprzecznie ułożona... bo brzusio jeszcze ci sie nie zaczyna "spod piersi" tak jak u mnie już :-D choć nóżkami do góry układa się sporadycznie, ale miejsce już sobie na to dzidziuś wykopał :-D w ogóle to jakiś taki fikołek z tego mojego maleństwa... niby już mu powinno być ciasno, a ja zauważam coraz większą aktywność.. a u mnie to już 30tydzień prawie:eek:
 
reklama
henrietta-zgrabny brzusio!ja taki miałam w 20 tyg:-)Moj rośnie w tempie zastraszającym,już kilka osób się pytało ''czy to już końcówka?'':rofl2:
 
Olga a mnie ostatnio koleżanka załamała pytającczy to 3 czy 4 miesiąc- ale od tego czasu już troszkę urośliśmy.
Eli no niestety mały jest ułożony poprzecznie tak czuję , chociaż na ostatnim usg czyli 2 tyg. temu był główką do góry- mam nadzieję ,że się obróci ,bo inaczej czeka nas cięcie
TolaLee ja mam termin na 1 września - już sama nie wiem jak liczyć te tygodnie , najlepiej przejść już na miesiące
 
Wiecie że mi tez parę osób powiedziało, że mam brzuch jakbym była już w 9 miesiącu....ale i znalazły sie osoby, które twierdzą że jak na 6 miesiąc to jest mały :rofl2: i bądź tu mądry. A dla mnie jest w sam raz ;-).
 
Cudne brzuszki :-D I zgrabniutkie :tak:

U mnie też zdziwienie wielkie, że termin dopiero na wrzesień, bo wyglądam na końcówkę. Nie wyobrażam sobie siebie w dziewiątym miesiącu. Na razie skóra wytrzymuje i nie ma rozstępów, ale co będzie, jak będzie się jeszcze musiała rozciągnąć :confused2:
 
Inka u mnie tak samo. Jedni zdziwieni, bo myślą, że termin na lipiec a inni mówią, że niewielki brzuszek jak na początek 7 miesiąca. Ludzie są dziwni :eek::rofl2:
 
A mi wczoraj kolezanki mowia ze nie widzialy mnie 10 dni i tak przytylam, d*pa mi urosla jak nie wiem, a druga.. i tak maly brzuch jak na 6 mc ! Hm.. no zgadzam sie dziwni Ci ludzie..:eek::-D Ludzie chyba mysla,ze jak sie nie przytyje 30 kg tak zeby bylo widac, to inaczej to malo.. :confused:
 
Dziewczyna ja mam tak samo choc przytyłam tylko 2,5 kg z czego dwa na początku schudłam czyli niby tylko nie wiele mam na plusie to większość mówi że mały brzuch ale są i tacy co jęczą że wielki że gruba i takie tam..... ale gruba mówią na smiechy to ich ratuje :-) a my sie tym wogóle nie przejmujmy bo nasze rybki mają poprostu gdzie pływać i tyle nawet w sklepie ostatnio jak kupowałam kapustę baba tak na mnie zwróciła uwagę mowi obraźliwym tonem Pani nie powiennna tego dzwigać ja jej mówie to tylko do koszyka i nie będe tego dzwigać czuje sie dobrz więc nie mam potzreba sie aż tak oszczędzac a ze skubana chciała chyba dogryść mi mówi widac że to już końcówka a ja mówie nie początek 7miesiąca a ona wielce zdziwiona ja tak przed porodem wyglądałam. Spojrzałam tak na nią z politowaniem i mówie a ja wyglądam tak i czuje sie wyśmienicie. Póżniej słyszałam jak do swojej kolezanki mówiła "na ucho" o mnie patrz nogi tez jej wogóle nie spuchły nooo? ale ta babiska sa wredne co :rofl2: heheh ale mi sie smiać chciało
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry