reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

ja ta ciążę też przechodze gorzej niż pierwszą.. ale mimo to chciałabym żeby trwała jak naj dłużej.. uwielbiam patrzeć na swoje odbicie w lustrze.. zerkam w sklepowe witryny gdzie widać odbicie.. uwielbiam :-) też zawsze ważyłam max 60kg.. teraz mam już ponad 70 :-D ale szczerze powiem nie widzę po sobie tych kilogramów.. tylko brzucho mi wystaje :-)
jeśli urodzi mi się córeczka to będą łzy rozpaczy.. bo na 99% nie będziemy wtedy już planować więcej dzieci.. jeśli chłopiec to jeszcze jedno dzieciątko będzie w planach.. :-D ja kocham bycie w ciąży.. chociaż też właśnie sapie, męczę się.. i mam straszne bóle podbrzusza.. nie umiem tego wytłumaczych.. poprostu uwielniam ten stan :-D

Michasia mam dokładnie to samo, uwielbiam ten stan:tak:;-)a ta ciaża o wiele gorsza od popzredniej, okropnie boję sie porodu, ale kocham patrzec na swój brzusio:-) nam się teraz parka nie udała, więc jak Bóg da będzie trzecie, ale nie od razu:-p kiedyś wróżka powiedziałą mi że bede miałą trojke dzieci, dwoch synkow i córeczke:tak:czas pokaże...oby nie było jak u moich tesciow, do czterech razy sztuka, dopiero wyszła córa:laugh2::laugh2::laugh2:wiecie jak teraz jest fajnie, tak rodzinnie, dużo nas:tak:;-)
 
reklama
To teraz ja ;)) zdjęcie zrobione wczoraj :-)
 

Załączniki

  • DSC02376 [].jpg
    DSC02376 [].jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 65
no ja nie wiem czy mi się udała parka czy nie.. pożyjemy zobaczymy.. ale marzy mi się trójka dzieci.. tzn planowaliśmy na początku 4, ale potem mój mężuś uznał że nie podobają mu się Vany.. więc zostaniemy przy 3 żeby zwykła osobówka nam wystaczyła :-D :-D :-D
 
Dziewczyny, a czy Wasze brzuszki są symetryczne?
Bo ja patrząc na swój z góry, widze, że po jednej stronie pępka jest wieksza górka, a po drugiej mniejsza :) i tak mam juz ok kilku ładnych tygodni.
 
Michasia mam dokładnie to samo, uwielbiam ten stan:tak:;-)a ta ciaża o wiele gorsza od popzredniej, okropnie boję sie porodu, ale kocham patrzec na swój brzusio:-) nam się teraz parka nie udała, więc jak Bóg da będzie trzecie, ale nie od razu:-p kiedyś wróżka powiedziałą mi że bede miałą trojke dzieci, dwoch synkow i córeczke:tak:czas pokaże...oby nie było jak u moich tesciow, do czterech razy sztuka, dopiero wyszła córa:laugh2::laugh2::laugh2:wiecie jak teraz jest fajnie, tak rodzinnie, dużo nas:tak:;-)

ja ta ciążę też przechodze gorzej niż pierwszą.. ale mimo to chciałabym żeby trwała jak naj dłużej.. uwielbiam patrzeć na swoje odbicie w lustrze.. zerkam w sklepowe witryny gdzie widać odbicie.. uwielbiam :-) też zawsze ważyłam max 60kg.. teraz mam już ponad 70 :-D ale szczerze powiem nie widzę po sobie tych kilogramów.. tylko brzucho mi wystaje :-)
jeśli urodzi mi się córeczka to będą łzy rozpaczy.. bo na 99% nie będziemy wtedy już planować więcej dzieci.. jeśli chłopiec to jeszcze jedno dzieciątko będzie w planach.. :-D ja kocham bycie w ciąży.. chociaż też właśnie sapie, męczę się.. i mam straszne bóle podbrzusza.. nie umiem tego wytłumaczych.. poprostu uwielniam ten stan :-D

DZiewczyny mam tak ja wy:tak::-D i chyba też się skusimy na 3:cool2:
 
Capucino.. koncepcja zdjęcia rewelacyjna :-) świetny pomysł.. ale wiesz co.. ja bym ucieła.. skoro już głowa ucięta.. to od dołu też.. na wysokości mniej więcej pół pośladka ;-) albo dałabym głowę i wtedy całość jest na fotce.. bo śmiesznie wygląda takie tylko bez głowy :-D :-)
Ale fotka śliczna :-) ja tez ostatnio dałam roznegliżowane :-D
 
reklama
Do góry