reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

To ja i brzuszek:)
 

Załączniki

  • P1010077.jpg
    P1010077.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Dawno tu nie zaglądałam - ogólnie na Wrześnióweczki, a dopisałam się już na początku ciąży, czyli w styczniu. Teraz mam trochę czasu żeby tu zaglądać częściej. Pozdrawiam Mamusie i Brzuszki:D
 
Sarenko pięknie powiedziane :tak:

Dla mnie ciąża też nie jest fantastycznym stanem - tyję, sapię, dyszę, puchnę, kości bolą a skóra... bleee
Ale i tak planujemy kolejnego dzidziusia :-D:rofl2:

Asiula pięknie wyglądasz. Chętnie zabrałabym Ci obie szklaneczki, bo smakowicie wygląda ich zawartość ;-):-D
 
ja ta ciążę też przechodze gorzej niż pierwszą.. ale mimo to chciałabym żeby trwała jak naj dłużej.. uwielbiam patrzeć na swoje odbicie w lustrze.. zerkam w sklepowe witryny gdzie widać odbicie.. uwielbiam :-) też zawsze ważyłam max 60kg.. teraz mam już ponad 70 :-D ale szczerze powiem nie widzę po sobie tych kilogramów.. tylko brzucho mi wystaje :-)
jeśli urodzi mi się córeczka to będą łzy rozpaczy.. bo na 99% nie będziemy wtedy już planować więcej dzieci.. jeśli chłopiec to jeszcze jedno dzieciątko będzie w planach.. :-D ja kocham bycie w ciąży.. chociaż też właśnie sapie, męczę się.. i mam straszne bóle podbrzusza.. nie umiem tego wytłumaczych.. poprostu uwielniam ten stan :-D
 
asiula...no z takimi drinkami to musisz wpadać częściej...zdecydowanie:tak::tak::tak::tak::tak:
Michasia..ja też uwielbiam ten stan ale po obecnej ciąży muszę ciut odpocząć w wkońcu schudnąć a potem rach ciach...trzecie:-);-);-)..a nie możesz męża przekonać do 3-go??? jak tak bardzo chcesz??
 
reklama
Do góry