reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
Hahaha :-D:-D:-D A ja za 3 podejsciem bede synka robic ! :tak: mam nadzieje,ze moj M sie nie uprze i nie bedziemy robic... tak do skutku !:-D:-D:-D hehe:baffled:
 
Ojej, tak poczytalam wstecz.. i prosze !To jest to o czym wlasnie mysle caly czas czytajac te smutne historie i te narzekania i zrzedzenia ! :-p Ja uwielbiam byc w ciazy !!:-D Ciesze sie,ze ostatnio dostalam skurcze dwoch lydek i nie mialam sily wstac z lozka.. bo niby jak ? :laugh2: I cudownie miec zachcianki a pozniej zgaga.. no trudno przynajmniej wiem co to zgaga ;-) a teraz wynalazlam gumy Reni! Juz od tyg zgagi nie mialam.. i te gumy tak czekaja... hehe Fajnie tak sapac , dyszec i miec problem z wejsciem schodami.. kiedy zawszo sie wbiagalo na gore! :laugh2: I to sciemnianie w pracy ,ze niby sie juz nie nadaza...a to poprostu lenistwo! :tak: I spanie w dzien .. I te mdlosci na poczatku! :-D Tyle dziewczyn marzy o dzidziusiu! I o tym wszystkim co nas spotyka.. a my zamiast sie cieszyc z tego to robimy tragedie.. jakby za kare nas to spotkalo! A ja wchodze na wage uh 10 kg hurrrra! W pracy dziewczyny "Nie widzialysmy cie 10 dni ale d*pa to ci urosla" :-D:-D Ehehe i ten widok w lustrze.. w oknach sklepowych.. w przejezdzajacym autobusie.. taki piekny duzy brzusio! Mrr Cudownie byc w ciazy!
 
Michasia a no wzielo.. bo ostatnio jak wchodze na BB to lapie dola.. a tu przeciez nie o to chodzi :rofl2: A takich radosnych temtow to tu wieki nie widzialam chyba ! :confused::baffled::-)
 
princi....no co ty, ja też uwielbiam ten stan:-):-):-):-):-)
My zaplanowaliśmy conajmniej 3;-);-);-) a potem...kto wie kto wie:-):-)
 
Ehehehe my zaplanowalismy 2..ale moj maz nie jest usatysfakcjonowany.. :sorry2: I Tak do synka probowac bedziemy... haha :-D Tylko czy on nie zwarjuje do tego czasu jak 5 babeczek sie w domku zrobi...:confused: Moj tata przy 4 juz dal spokoj :-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny podobno do trzech razy sztuka:-p:tak::-D:-D:-D
Ojej, tak poczytalam wstecz.. i prosze !To jest to o czym wlasnie mysle caly czas czytajac te smutne historie i te narzekania i zrzedzenia ! :-p Ja uwielbiam byc w ciazy !!:-D Ciesze sie,ze ostatnio dostalam skurcze dwoch lydek i nie mialam sily wstac z lozka.. bo niby jak ? :laugh2: I cudownie miec zachcianki a pozniej zgaga.. no trudno przynajmniej wiem co to zgaga ;-) a teraz wynalazlam gumy Reni! Juz od tyg zgagi nie mialam.. i te gumy tak czekaja... hehe Fajnie tak sapac , dyszec i miec problem z wejsciem schodami.. kiedy zawszo sie wbiagalo na gore! :laugh2: I to sciemnianie w pracy ,ze niby sie juz nie nadaza...a to poprostu lenistwo! :tak: I spanie w dzien .. I te mdlosci na poczatku! :-D Tyle dziewczyn marzy o dzidziusiu! I o tym wszystkim co nas spotyka.. a my zamiast sie cieszyc z tego to robimy tragedie.. jakby za kare nas to spotkalo! A ja wchodze na wage uh 10 kg hurrrra! W pracy dziewczyny "Nie widzialysmy cie 10 dni ale d*pa to ci urosla" :-D:-D Ehehe i ten widok w lustrze.. w oknach sklepowych.. w przejezdzajacym autobusie.. taki piekny duzy brzusio! Mrr Cudownie byc w ciazy!

ZGADZAM SIĘ :tak::-)MIMO TEGO WSZYTSKIEGO SAPANIA, SKURCZÓW ŁYDEK,ZGAGI ITD
PRINCI FAKT, MAMY OGROMNE SZCZĘŚCIE ŻE NOSIMY POD SERDUSZKIEM DZIDIZUSIE ...DZIEKUJĘ CI BOŻE ZA TO...:sorry2::tak:
 
Do góry