reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
vanilla....ale ładniutki...
ewelin...,no twój to bardzo konkretny:tak:
szyszunka...na zdjęciu wersja ewidentnie piłeczkowa:tak::tak:widocznie dzidzia lubi sobie pofikać:tak::tak::tak:
 
Ojojoj:eek::eek::eek:Czyżby wątek prezentacyjny miał sie zmienić w konkurs piękności na najbardziej wymiarową ciężarówkę września???

zgłaszam swoją kandydaturę :rofl2::rofl2::rofl2:


CIAŻA MA SWOJE PRAWA i jest urocza:tak:;-):-) A my mamy naszyych meżów którzy nas kochaja i akceptują;-)

no pewnie, ostatnio mąż mi powiedział: "ale Ci d..a urosła " ;-):-D:-D:-D

oj, laseczki laseczki, te hormony to straszna sprawa... :sorry: pamiętajcie ze wszystkie jestesmy w jednej drużynie...
 
Oj to prawda te hormony w ciąży wykańczają.. ja nie mogę na siebie patrzeć w lustrze...:eek:Czuje się wielorybem chodzącym- 28 tydzien, przytyłam 11 kg- nigdy nie bylam jakimś chudzielcem, ale ważyłam max 60 kg a teraz...Achhh Mam nadzieję, że po ciąży uda mi się wszystko zrzucić....Ogólnie ciąża nie jest dla mnie super stanem- chcę żeby był już wrzesień i mieć Córcię obok siebie, chyba nie będe tesknić za brzuchem...Może za parę lat mi przejdzie, ale drugiego dziecka to tak prędko nie zaplanuje....:no:
 
Hey
Weszłam na ten wątek i szok, matko jakieś niesnaski. Wiecie co uważam, że każda kobieta jest piękna, a najpiękniejsza ta najskromniejsza co ma dobre serduszko. Widziałam i zdjęcia fotomodelek, ale naturalnie te modelki bardziej mi się podobają:) Są bardziej naturalne:)
No oczywiście można pozdzadrosci figury , biustu, i tej pewności siebie. Ja jestem szczupła ale mam już kompleks otyłości a jak tu popatrzyłam to o dziwo pokochałam swoje ciałko i mogę przytyć jeszcze 2 razy tyle, byle mój facet nie widział we mnie putsej blondi tylko kobietę życia i matkę Jego dziecka.
 
Oj to prawda te hormony w ciąży wykańczają.. ja nie mogę na siebie patrzeć w lustrze...:eek:Czuje się wielorybem chodzącym- 28 tydzien, przytyłam 11 kg- nigdy nie bylam jakimś chudzielcem, ale ważyłam max 60 kg a teraz...Achhh Mam nadzieję, że po ciąży uda mi się wszystko zrzucić....Ogólnie ciąża nie jest dla mnie super stanem- chcę żeby był już wrzesień i mieć Córcię obok siebie, chyba nie będe tesknić za brzuchem...Może za parę lat mi przejdzie, ale drugiego dziecka to tak prędko nie zaplanuje....:no:
Ja też tak szybko nie chciała bym, chciała bym poczekać parę lat ale mój mąż mi mówi że musi być jedno za drugim :szok: ja mu że niech sobie sam pochodzi w ciąży to zobaczymy czy tak będzie mu śpieszno :-D
 
Sarenka pięknie napisane- ja też się już na własnej skórze przekonałam , że nie waga i uroda świadczę o tym czy facet nas kocha i pożąda, ale to co mamy w środku- reszta może się zmienić z dnia na dzień
 
reklama
minisiatkowka 052.jpg
a to mój malutki brzusiu w prawie 30 tygodniu
 
Do góry