reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Ja na przyklad.. nie kumam o co chodzi... jak przeczytalam post gatty to nie wiedzialam,ze to odpowiedz do postu Alex.. hm.. chyba nieco zboczylo tematem.. :rofl2: a to jednak odpowiedz byla... a ja proponuje sie nie nerwowac :-) Ja rozumiem hormony i te sprawy, ale tu chyba nikt nikgo obraz nie ma zamiaru...:sorry:
 
reklama
Gatta: Eli ma racje nie wiem czemu tak to odbierasz?:eek: Aha i bez urazy ale jeśli chodzi o modeling nie masz figury typowego wieszaka z wybiegu. Zdjęcia masz ladne, być może robisz w FOTOmodelingu. Na wybiegi trzeba mieć w tali mniej jak 60 a w biodrach mniej jak 90 a i biust musi być mały żeby ciuchy "ładnie leżały". BMI nie może przekraczać 17 a najlepiej jak wynosi jeszcze mniej, ja w krytycznym stanie miałam 13. Nie pisz że nie ulegasz opiniom innych bo w tym fachu albo chudniesz i spełniasz wymagania albo dowidzenia.:sorry::sorry: Chyba że mylimy pojęcia modelingu. :sorry::sorry: Miałam 14-16 lat jak w tym siedziałam po 23 roku życia jest się już "za syarym" - no chyba że nazywasz się Moss. Dałam sobie spokój, jem ile chce i lubie swoją figurę - jak napisałam nie dla każdego idealną. Eli dobrze to ujeła niektórym mężczyznom podobają się pełne ksztalty inne wolą szczpłe. Jedni lubią wielkie biusty, inni takie mieszczące sie w dłoni.
Nie róbmy nieprzyjemnej atmosfery.
 
Misiek np uważa, że teraz w ciązy mam takie słodkie fałdki i wyglądam jak szarpej (nie chce mi sie sprawdzać jak się to pisze, ale chodzi o pieska :-D), a i ceni sobie moje kształty bo lubi :-D wiadomo... wolałby żebym miała pełne kształty, a nie pełniejsze jak teraz, ale zawsze trzeba wyciągać dobre strony :-p
 
to O mi się podobuje:-):tak::tak::tak:;-);-);-);-);-)
Tak jest...mój m..lubi takie jak miałam ale tymi w rozmiarze xxl też nie gardzi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
co wzrokowiec to wzrokowiec
 
Gatta: Eli ma racje nie wiem czemu tak to odbierasz?:eek: Aha i bez urazy ale jeśli chodzi o modeling nie masz figury typowego wieszaka z wybiegu. Zdjęcia masz ladne, być może robisz w FOTOmodelingu. Na wybiegi trzeba mieć w tali mniej jak 60 a w biodrach mniej jak 90 a i biust musi być mały żeby ciuchy "ładnie leżały". BMI nie może przekraczać 17 a najlepiej jak wynosi jeszcze mniej, ja w krytycznym stanie miałam 13. Nie pisz że nie ulegasz opiniom innych bo w tym fachu albo chudniesz i spełniasz wymagania albo dowidzenia.:sorry::sorry: Chyba że mylimy pojęcia modelingu. :sorry::sorry: Miałam 14-16 lat jak w tym siedziałam po 23 roku życia jest się już "za syarym" - no chyba że nazywasz się Moss. Dałam sobie spokój, jem ile chce i lubie swoją figurę - jak napisałam nie dla każdego idealną. Eli dobrze to ujeła niektórym mężczyznom podobają się pełne ksztalty inne wolą szczpłe. Jedni lubią wielkie biusty, inni takie mieszczące sie w dłoni.
Nie róbmy nieprzyjemnej atmosfery.

wklejone zdj sa sprzed roku, mam 183 i jak pracowalam przed ciaza mialam wymiary typowe;) nie mozesz ocenic na podstawie tych srednio modowych zdj. w modelingu pracuje tez juz b.dlugo. jestem i foto i na wybiegu;) tylko cyce mam nietypowe, co sie np.Ewie Minge bardzo podobalo;) nie mowiac juz o pokazach bielizny, gdzie bardzo chceli taka miseczke, ale niewiele dziewdzyn mialo. jeszcze jedna moja kolezanka. pracowalam w Polsce i za granica, wiec chyba moje wymiary byly ok;) Moss sie nie nazywam , nie wiem czy zauwazylas ona cyckow nie ma hihi ja owszem. nigdy nie mialam tez problemow z zabrzeniami odzywiania dzieki Bogu. co do nietypowych wymiarow, nie ma urazy, bo sie zgadzam, nie chcialabym byc typowa;) kocham swoje cyce

Racje macie dziewczyny teraz faldeczki sa wskazane;) kiedy sie mamy z nich cieszyc, jak nie teraz?;)

zdjec juz tu mamy sporo, wiecej dziewczyn wkleja niz sie na watek o nk zglasza, ale to fajnie, bo mozna w jednym miejscu poogladac wszuystkie.
 
gatta Ah, nie będę się sprzeczać z tobą. Ja wiem jak to wygląda i nie potrzebuje przekonywać kogoś innego. :sorry: Niezwykle się cieszę że spodobałaś się pani Minge i z tego że podobają ci sie twoje piersi. Różne dziewczyny pracuja w modelingu. Bo ta profesja jest różnie rozumiana. Przeciez panie z ckm wcale nie sa wieszakami a też uważają sie za modelki. :sorry:Inna zrobi sobie profesjonalne zdjęcia i już jest "gwiazdą":sorry: Na profesjonalnych wybiegach cholernie pilnują wymiarów, przy każdym spotkaniu ze scoutem były one najważniejsze. Podczas jednego z wyjazdów mieszkałam w pokoju z dwoma innymi modelkami. Dla zabicia głodu jadły waciki nasączone herbatą które pęczniały w żołądku.:baffled:
Naprawdę nie chcę się kłócic z kimś kto wszystkie rozumy pozjadał. Skończmy już:sorry:.
 
reklama
Jezu dziewczyny nie kłóćcie się. Alex uważa, że wie wszystko o modelingu bo była modelką jak miała 13 lat a Gatta też pozowała i też się na tym zna, i starczy. Mi osobiście bardziej podobają się pełniejsze kształty i większe biusty, ale to sprawa indywidualna. A co do reklam: zdaje się, że od jakiegoś czasu Dove nie daje do swoich reklam ''wieszaków", tylko normalne, okrągłe kobiety i uważam, że są one piękne. A bielizna też lepiej wygląda na kobiecie z większym biustem.
Miałyśmy chyba zamieszczać tutaj swoje zdjęcia, żeby zobaczyć jak wyglądamy, a nie, żeby nawzajem sprawiać sobie przykrości.
 
Do góry