reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
MAM 5 MIESIĘCY I ŚTOJĘ SIAMA

picture12760.jpg
eli czy to jest fotomontaz:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
 
nasza nowa umiejetność, zjadanie stópek:)
w porównaniu do córci zdecydowanie mega szybko sie nauczył-córcia miała ok 6 mies jak brała nózie do buzi:)
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 47
  • 2.jpg
    2.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 48
  • 1.jpg
    1.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 49
eli robi wrazenie oby tylko to sie zle nie odbilo na jej kregoslupie czy nozkach a uwierz znam takie przypadkie w tym jeden dziewczynka ma garba po sie przelamala jakos bo nie wytrzymala swojego ciezaru
 
A to mój ząbkujący maluszek... Wszyyyystko jest pyszne, ale najlepiej smakuje pielucha dopychana paluszkami :-D
 

Załączniki

  • DSC01148.jpg
    DSC01148.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 56
  • DSC01149.jpg
    DSC01149.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 57
eli88 jestem w szoku, nawet bym nie pomyślała, że takie maleństwo może stanąć choć na chwilkę, ale tak jak dziewczyny pisały niech mała na razie da sobie na wstrzymanie hihhi a swoją drogą to jak będzie mieć 8 miesięcy to Ci będzie uciekać :-):-)My też jesteśmy na etapie próbowania nóżek, mniam, mniam:tak::tak:A na poniższych zdjęciach Amelka z tatusiem, z siostrzyczką, w łóżeczku i kosztująca swojej nóżki:):)
 

Załączniki

  • DSC00499.jpg
    DSC00499.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 56
  • DSC00509.jpg
    DSC00509.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC00524.jpg
    DSC00524.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC00529.jpg
    DSC00529.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 51
Hehe, pamiętam jak pisałyśmy, że nie możemy się doczekać widoku tych nóżek w buzi, a tu proszę, jak ten czas szybko leci :-)

 
reklama
Do góry