reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
IMGP1680.jpg
oto mój brzuszek parę dni temu
 
Ostatnia edycja:
po boczkach zero tłuszczyku za to całe ponad 5 kilo w nogach zagościło, ale taka juz moja uroda że jak grubnę to idzie w udka:no:, a brzyszek w porównaniu z innymi to jakis malutki mi się wydaje

Nie malutki!! Tylko piękny i zgrabniutki!!
Ja ci powiem dlaczego mam większy.... Bo ja już przed ciążą miałam większy niż Ty teraz :szok::rofl2::-D
 
A to moj 17 tydzien....poki co byly 4kg do przodu, schudlam 2 wiec 2kg na plusie i wszysto w brzuszku i cyckach chyba bo rozmiar mi sie zrobil E ....



picture5447.jpg
 
po boczkach zero tłuszczyku za to całe ponad 5 kilo w nogach zagościło, ale taka juz moja uroda że jak grubnę to idzie w udka:no:, a brzyszek w porównaniu z innymi to jakis malutki mi się wydaje

Nie no hehehe, brzuszek masz ładniutko zaokrąglony, a Ty to tłuszczyku malutko masz w porównaniu jak patrze na Ciebie.... :zawstydzona/y: hehehe Pozdrawiam

A to moj 17 tydzien....poki co byly 4kg do przodu, schudlam 2 wiec 2kg na plusie i wszysto w brzuszku i cyckach chyba bo rozmiar mi sie zrobil E ....


Kroptusia słońce Ty moje hehehe ale Ty to naprawdę już od początku miałaś brzusio że hej! A teraz to już hohoho!!!!!!!
Ja ostatnio jak byłam u ginki to dziewczyna przedemną wyszła z gabinetu i miała taki brzusio jak Ty teraz mniej więcej, i co mówi mi że ona za tydzień już ma termin.... :szok: a ja oczy i w szoku, a brzuszek miała jak na 9 m-c malutki....
 
reklama
ale wielgaśny Kroptusia ja takiego sie doczekam pewnie w 6 miesiącu, ale sa tez plusy zużyje mniej kremu na rozstępy, ha ha ha
Kroptusia a co tam pijesz z tego KIELISZKA
 
Ostatnia edycja:
Do góry