reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
Hej dziewczyny ale macie śliczne brzuszki na prawde suuuper ja jestem prawie w 17 tygodniu i też mam już dość spory brzuszek chyba że mi sie tylko tak wydaje:-)
 
taki bardziej rozlany:-D
To taki jak mój na dziewczynkę...a ja tak chciałabymmie pierwszego chłopca:( i czuję że to chłopak bedzie mam nadzieję że sobie tego nie wmawiam. Oczywiście jak bedzie córcia to bedzie moja księzniczką i wogóle ukochaną laleczką ale głupio mi będzie bo często się zapominam i mówię do brzucha Ty smarfie albo maluszku tak po męsku:)
 
Ja też tak po męsku do brzusia mówię i mój tata jak usłyszał to zdziwiony-"to TY już Wiesz"? Ja mówię że nie wiem, ale na zdjęciu z usg widać mały "ogonek"
 
A oto mój dzidziuś - skończone 15 tyg. 9cm
Tylko jedno mnie zastanawia - albo kobietka zrobiła mu fotkę "do góry nogami" albo dzidzia jest po imprezie :rofl2:
 

Załączniki

  • dzidziulek 15 t.c..jpg
    dzidziulek 15 t.c..jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 50
Sliczne te nasze maluszki :) :-D:-D:-D
A ja faktycznie mam bardzo wyrazne zdjecie :-D
11 tyg i 5 dni i ma juz 5 cm!!
 
najpiękniejsi kosmici świata:-)
A ja ide na usg wcześniej:-):-):-):-):-) po pani doktor idzie na urlop i mnie przepisali i tak nie 3.04 a 30 marca....ale fajnie
 
reklama
a ja następne to podobno mam dopiero połówkowe :zawstydzona/y:
ale we wtorek wizyta i mam cichą nadzieję że to się jednak zmieni :tak:
 
Do góry