reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

hihihi a ja nie mam tendecji do rozstepow i w 1 ciazy nie mialam ani jednego :-) a tylko oliwka dla dzieci i mama mi mowila ze ona tez nie miala poprostu w genach wiele zapisane poki co spokoj kapie sie w oliwie :tak:

ninonka

no coz kazda ma inaczej...ja 97 cm w pasie a spodnie jak wisialy tak wisza :-)

Eh u nas sypie masakra snieg we Wrocku
 
reklama
Henrietta - brzusio elegancki! I zero tłuszczyku!
Kroptusia - a Twój brzusio bije rekordy! Ja też już chcę taki!!!! Jeszcze wieczorkiem to mi się mój podoba - taki ciążę przypominający, ale rano :-( prawie śladu nie ma - jest brzusio, ale taki tłuszczykowy :D:D:D
 
ale wielgaśny Kroptusia ja takiego sie doczekam pewnie w 6 miesiącu, ale sa tez plusy zużyje mniej kremu na rozstępy, ha ha ha
Kroptusia a co tam pijesz z tego KIELISZKA

soczek jablko0wy kochana :) to moj kufelek po pifku poki co soczki z lodem hihii wiedzilam ze ktoras sie przyczepi czy to nie browarek ehhhhh zamiast podziwiac 1 plan to Wy co :tak:
 
ja na szczęście też nie miałam ani jednego, no ale teraz moja skora jest 11 lat starsza więc nie wiem jak to będzie, a jeszcze by sie kiedys w bikini wyszło. Musi cię Kroptusia ktoś pilnowac
 
hihihi a ja nie mam tendecji do rozstepow i w 1 ciazy nie mialam ani jednego :-) a tylko oliwka dla dzieci i mama mi mowila ze ona tez nie miala poprostu w genach wiele zapisane poki co spokoj kapie sie w oliwie :tak:

ninonka

no coz kazda ma inaczej...ja 97 cm w pasie a spodnie jak wisialy tak wisza :-)

Eh u nas sypie masakra snieg we Wrocku

Kroptusia ja wiem wiem, że każda ma inaczej, ale ta dziewczyna u ginki mnie zaskoczyła że na dniach ma rodzić, bo przecież brzusio taki miała średnio na 6 m-c. :szok:
Mi się Twój bardzo podoba :-) taki porządkie ciążowy, sama bym już taki duży chciała, a co tam :-)
A Ty Kroptusia to z Wrocławia jesteś....???? hehehe to bliziutko od siebie mieszkamy, a jak masz śnieg to niebawem będzie u mnie, bo zawsze jest tak że wszystko do mnie od Wrocławia idzie.... ;-)​
;-)


soczek jablko0wy kochana :) to moj kufelek po pifku poki co soczki z lodem hihii wiedzilam ze ktoras sie przyczepi czy to nie browarek ehhhhh zamiast podziwiac 1 plan to Wy co :tak:

A co do tego kieliszka to też go zauważyłam, ale nic nie pisałam hehehe bo w sumie zdjęcie dot. brzuszka a nie kieliszka
:-)
 
Kroptusia ja wiem wiem, że każda ma inaczej, ale ta dziewczyna u ginki mnie zaskoczyła że na dniach ma rodzić, bo przecież brzusio taki miała średnio na 6 m-c. :szok:
Mi się Twój bardzo podoba :-) taki porządkie ciążowy, sama bym już taki duży chciała, a co tam :-)
A Ty Kroptusia to z Wrocławia jesteś....???? hehehe to bliziutko od siebie mieszkamy, a jak masz śnieg to niebawem będzie u mnie, bo zawsze jest tak że wszystko do mnie od Wrocławia idzie.... ;-);-)​



Hihihi tak to juz z brzuszkami jedne maja male inne duze taka uroda :-) ja w 1 ciazy sie toczylam z 88kg mam nadzieje ze teraz bedzie lzej:-) A mieszkam we Wrocku a Ty bo tez widzialam ze niedaleko a sniezyca od godziny i zimno bleee
 
Kroptusia - a ja Ci powiem, że też bardzo lubię soki pić z kielicha - hehehehe - ostatnio jak była u Nas impreza - wszyscy pili drinki - żubrówkę z sokiem jabłkowym - więc mój kieliszek pasował do "towarzystwa" - chociaż był bezalkoholowy :-D
 
reklama
Do góry