reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Elunia ja już miałam robione 4 razy, gin powiedziała że lepiej zrobić niż się denerwować że coś nie tak. Pierwszy raz poszłam potwierdzić ciąże, ale jeszcze nic prawie nie było widać, potem za 2 tygodnie już na usg było widać jakąś plamkę i była to ciąża, plamka urosła ale gin nie widziała serduszka ( a twierdziła że powinno już być, ale po prostu ciąża była młodsza). 3 raz byłam na usg jak dostałam plamienia , na szczęście okazało się że jest i widziałam bicie serduszka , a za 4 razem maleństwo pomachało mi rączką . Teraz idę 23 marca i też na pewno będzie robione usg.
 
reklama
pytam bo ja na początku też miałam często robione, chyba z 4 razy ... potem w 12 tygodniu ... a teraz lekarz powiedział że kolejne będę miała pewnie około 20-22 ... :tak: i tak się zastanawiam jak ja nie zwariuje nie widząc co tam się dzieje ...:-D
 
oki ... tu tez wstawie zolwiatko ;o)
picture5010.jpg
 
a ja nic;( w pierwszej ciazy bylo widac pod koniec 5go miesiaca. mowicie,ze w kolejnych szybciej widac?;) mieszcze sie we wszystko narazie. a czytalam,ze dzidzius ma ok.5-6cm;) :-) to sie bawi w chowanego w takim razie;) ale tak sobie patrze na Wasze brzusie i licze-za 2 tyg.mam 13 tydz.i nie ma szans, zebym miala brzusio, jak niektore z Was;) co rano sprawdzam czy urosl:)
 
11 tydz i 15 tydz dla porównania:)
 

Załączniki

  • 11 tydz.jpg
    11 tydz.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 45
  • 15tydz.jpg
    15tydz.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
szyszunka rośnie brzuszek :-) super już wygląda :-)
iwona twój jaki zgrabniutki, fajnie masz, że jeszcze się w normalne dżinsy mieścisz :-)
 
reklama
Do góry