reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
nasze malenstwo, zdjecie z poprzedniego wtorku byl to 10 tydzien rowno a wg wielkosci 9t 4d wiec to naprawde malenstwo niecale 3 cm :)
 

Załączniki

  • 1418122329584.jpg
    1418122329584.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 89
Ale piękne zdjęcia :) Dziewczyny gratuluje :)

Ja również chce się pochwalić swoim zdjęciem :) byłam na badaniach prenatalnych, Pani doktor powiedziała ze wszystko jest OK :) czekam jeszcze na wyniki badań z krwi,ale jestem pełna optymizmu:)

Pozdrawiam Was serdecznie:) ImageUploadedByForum BabyBoom1418149964.627934.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1418149964.627934.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1418149964.627934.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 94
Gratulacje :) widze ze chlopaki goruja :) ale ja po cichu Licze ze u mnie mieszka Coreczka :)
To nasze zdjecie z wczorajszych badan :)! ImageUploadedByForum BabyBoom1418248311.229661.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1418248311.229661.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1418248311.229661.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Hej Brzuchatki :)
WE wtorek miałam miec wizytę u gina ,ale miał jakąś sytuację awaryjną i poodwoływali wizyty,a ze względu na to że miałam L4do poniedziałku to umówili mnie na wczoraj na środę na 20.20 ,opóźniło się i weszłam do gabinetu gdzieś przed 21 ,już zmęczona tym dojazdem do Lubina i tą godziną.
Z dzidziulkiem wszystko ok :) co najbardziej mnie cieszy.Odebrałam wcześniej z kliniki wyniki testu PAPA i bety ,również gin skomentował je na SUPER ;) bez ryzyka i zagrożeń.
Wczoraj nakazał abym już nie brała wit.D i jod i folik,tylko zastąpić je samą witaminą" mama d-h-a premium "
wczoraj także gin chciał za wszelką cenę na usg przez brzuszek zobaczyć ,co tam noszę pod serduszkiem ?:p ale dzidziul układał się tak że zasłaniał,to zrobił mi jeszcze leciutko dopochwowe usg żeby podejrzeć ,i tak na 70% mam w sobie synka :D ;D ;D już drugi !!! też mi się wydawało że widziałam armatkę ,aż gin sie uśmiał :D mówił ,że młody przybrał postawę 'na mysliciela" hahahah ...mężuś mówi,że jemu to wyglądało na córę ,Gin zaznaczył mi w ksiązeczce ciąży tak wstępnie,że SYN i dał obok znak zapytania.

Słuchajcie jaką wtopę zaliczyłam wczoraj u gina ;D;D;D
Po całych formalnościach ,zapytaniach przy biurku gin mówił do mnie"to zapraszam"(w sensie że mam się przyszykować do badania do przebieralni)
A ja tam bedąc ,ściągnęłam buty i spodnie i majtki szłyraz w górę ,raz w dół :p bo nie wiedziałam czy mam się rozebrać czy będzie usg przez brzuch jak na genetycznym...i do gina mówię przez drzwi
-"panie doktorze ,mam się całkiem rozebrać ,czy jak "? ;D;D;D
Gin się uśmiał z moim mężem "-tak,tak oczywiscie"
...nie wiem co się dzieje z moim mózgiem ;DDDD
i tak na końcu usg dopochwowo zrobił żeby lepiej podejrzeć płeć..ehhh

nasze słoneczko:
 

Załączniki

  • nasze słonko.jpg
    nasze słonko.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 103
Do góry