reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Sesi będzie dobrze odpoczywaj jeszcze trochę i maluszki będą z nami :) ja luteinę biorę od samego początku, a magnez od 2 miesiący ale ze względu na skurcze łydek i nie wiem ale chyba dzięki temu że biorę magnez nie twardnieje mi wogóle brzuch, niestawia się :)

Missiiss łał nie zła waga między nami tydzień różnicy przeszło w piątek u mnie będzie 29 i 5 dni i obstawiam wagę tak z 1300/1400 ale zobaczymy :)

Pola i też ładna waga :) ja tez słyszałam że około 200 g na tydzień

Moja ginekolog będzie ze mnie w piątek dumna od poprzedniej wizyty waga z dzisiaj + 2,3 kg teraz już nic nie powie :)
 
Sesi
Ja tez od poczatku jestem na luteinie w sumie ti od owu... lutke biore 3x2 takze troche tego hormonu dostarczam plus mg 2x1 i nospa w razie w. Mam tez szew na szyjce bo mam niewydolnosc. Damy rade musimy :-) ja juz tyle przeszlam ze dla mnie koncowka to juz pikus :-)

Grabola
No u mnie tydzien temu 1400 a po tygodniu 1665. W szoku bylam z przyrostem ale wagowo i wymiarowo mam termin jak z @ dalej na 28.05 :-) TAk mysle ze bedzie wazyla 3200-3500 no ale zobaczymy :-) super ze ci sie udalo wagowo fajnie utrzymac :-)
 
Dziękuję dziewczynki za wsparcie bo wczoraj strasznie podłamana byłam. Idę dzisiaj na konsultacje do innego lekarza i zobaczymy. Ten "zapasowy" dobił mnie wczoraj jakimś majaczeniem że dziecko mi od ostatniego usg nie rośnie, za mały mam brzuch, za mało przytyłam (5 kg więc bez przesady...) itd. No ale oczywiście mam leżeć i sie nie stresować.
 
najpierw człowieka nastraszą a potem mówią, żeby sie nie stresować:) skonsultuj z innym jeśli masz możliwość, bo czasami lekarz ma gorszy dzien a pacjenta w depresje potrafi wpedzic.
 
Sesi - lekarz dał Ci takie zalecenia tylko na podstawie tego, że zgłosiłaś mu napinanie się brzucha? Czy coś z szyjką się też dzieje?
Miss - jaka duża jest Twoja Laleczka! :*
 
mamma-mila - napina mi się bardzo intensywnie brzuch dlatego mam pakować w się tyle chemii i leżeć. btw mieszkasz w moim ukochanym mieście :) ile bym dała żeby namówić męża na przeprowadzkę tam :):):)


Byłam wczoraj w nocy u gina ze złota (tak go nazywamy bo pan dr.hab.i coś tam jeszcze bierze 350 za wizytę co nawet na wrocław jest kwotą bardzo wysoką) i no dupa straszna. Młodsza faktycznie nie rośnie za bardzo. 5 marca ważyła 1007, teraz tylko 1121.. Wszystkie centyle poniżej normy. Dziś zaczynam 31 tydzień a mała wymiary ma jak dziecię w okolicach 28.
Rozwalają mnie zalecenia lekarzy w stylu "proszę leżeć, wypoczywać, nie stresować się". Nie no spoko, pełen relaks panie doktorze zwłaszcza że 3 minuty wcześniej straszy mnie pan skutkami hipotrofii płodu..
 
reklama
Do góry