reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Grabola gratuluje udanej wizyty :) pięknie mała rośnie :)
Ja mam wizytę w pon, to będzie 29 tc 3 dzień,zobaczymy czy będziemy mieć podobna wagę :)
 
reklama
Sesi - no to córcia się w rodziców ewidentnie wdała ;* oszczędzaj się i wcinaj na święta jaj ile się da :)) Będzie dobrze, innej opcji nie ma!
Grabola - no to będzie modelka po mamusi :)
Malgos - dbaj o siebie ;* A synu rośnie jak szalony! Emil formę zalał należycie hihi :)
 
Grabola- duża ta Twoja córcia :) u nas zawsze pomiar brzuszka największy... Lekarz mówi ze rośnie grubasek a raczej grubaska....;)

Ja wczoraj po nadprogramowej wizycie na izbie przyjęć dowiedziałam sie ze mała wazy 1850 g.... Chciałabym żeby rosła wolniej od moich chłopaków to moze uda sie donościc ciąże...
 
Młoda była jak słoń - 3800 w 39 tygodniu. Ale jej tato miał te swoje 1,9m. Mój najświeższy mąż ledwo do 170 dociąga (jak mu fryzjerka odpowiednią fryzurę zrobi), ja urodziłam się 1,8kg więc możliwe ze to też ma wpływ. Ale i tak się stresuję bo wiadomo. Usg genetyczne III miałam właśnie w środę i na nim wyszło że dzieć taki malutki. W czwartek idę na konsultacje do innego gina, a po świętach mam się zgłosić do tego od genetycznych raz jeszcze. No zobaczymy. Mam nadzieję że podrośnie to moje dziecko i przytyje chociaż 300g przez te dwa tygodnie. Leże na lewym boku, jem białko do porzygu i to musi wystarczyć, więcej zrobić nie jestem w stanie.

Nawet jak będzie małe ale zdrowe to będzie ok :D A ty się staraj nie denerwować i nie jest tak , że mi łatwo to mówić bo sama też momentami fiksuję ;-)
 
Hej Dziewczyny :) byłam dzisiaj na wizycie u lekarza.Dzidzia rośnie,wazy około 1363 gramy. Jak na ten etap ciazy to OK :)
Natomiast mam krótsza szyjkę niż ostatnio:( w tej chwili jest 32 mm.Dostalam dowcipną luteinę (2 razy dziennie po 2 tabletki).Mam leżeć,odpoczywać i sie nie stresować.
Kurde nie wiem skad to sie wzięło,raczej dużo odpoczywam,moze ostatnio trochę za dużo szalałam na zakupach,no nie wiem :(
Najbardziej przeraża mnie perspektywa szpitala..Ale jeśli szyjka sie skroci do 25 mm to chyba nie będzie wyjścia..
A jak to jest u Was?
 
Malinka, ja byłam na wizycie w poprzednim tygodniu i lekarz nawet mi nie sprawdził szyjki, więc nie wiem. Następna wizyta dopiero na 22 kwietnia, więc mam nadzieję, że wszystko ok :) Odpoczywaj. Kiedy masz następną wizytę?
 
No właśnie z racji tego ze sa święta to idę na USG III trymestru 14 kwietnia,a na wizytę do gina 20 kwietnia.Ale chyba podjade w przyszłym tygodniu jak będę w domu rodzinnym do szpitala żeby mi zmierzyli te szyjkę.
Bo wlasnie chodzi o to,ze ja nie czułam żeby cos bylo nie tak.Nic mnie nie bolało,nie czułam żeby brzuch jakoś bardzo sie stawiał. No nic,trudno..trzeba odpoczywać i pozytywnie myślec.
 
Malinka - pięknie maluszek rośnie :) Co do szyjki, to faktycznie dziwne, że Ci się skróciła, a nie masz żadnych objawów. A nie stawiał Ci się brzucho? Ja na ostatniej wizycie miałam długą, bo 4cm. Jutro mam wizytę i USG prenatalne, także napiszę Ci jak to u mnie wygląda, bo właśnie twardnieje mi brzucho ostatnimi czasy i obawiam się, że może sie skróciła ta pinda i u mnie. No nic. Jutro się okaże :*
 
Malinka ja miałam w ciąży szyjkę tylko raz mierzoną jakies półtora miesiąca temu i miałam własnie wtedy 32mm i lekarka mi powiedziała ze jest w normie. Tym szpitalem to lekarz Cie postraszył? bo wydaje mi sie ze poki szyjka jest zamknięta to chyba szpital konieczny nie jest:-)
 
reklama
Mamma-mila brzuszek rośnie i razem z nim waga :p
Z tym stawianiem brzucha to nie do końca wiem czym to sie objawia..Ze jest twardy?
Czekam na wiadomości jutro od Ciebie :)
Loca lekarz mi powiedział ze jak dojdzie do 2,5 cm to będę musiała iść do szpitala.
Ja szyjkę miałam mierzona jakieś 2 miesiące temu i wtedy szyjka miała jakieś 4 cm.
No wlasnie ten szpital przeraził mnie najbardziej..
 
Do góry