reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Cześć dziewczyny, część z Was udzielała mi wskazówek co do wypicia glukozy, byłam-wypiłam i się zdziwiłam... dla mnie nie było mdłe a jedynie mocno słodkie, nie było mi niedobrze, wypiłam bez cytryny. Wyniki już trochę gorzej, bo mimo ze mam jutro wizytę, to z tego co widzę to mam cukrzyce ciążową chyba :-/
Dzięki jeszcze raz za wskazówki ;)
 
A bardzo wysoke masz wyniki? ja miałam po 2 godz. 140 i lekarka mi powiedziała ze jeszcze jest w normie, zwłaszcza że czekając te dwie godziny siedziałam bez ruchu :-p
 
My już po wizycie :-)
Patryk ma już 1320 g :-D to już 29 tc 1 d :szok:
z juniorem wszystko jak najlepiej tylko ze mną licho ....
jest potwierdzone wielowodzie .... w piątek mam wizytę u mojego gina ... zobaczymy ale ważne ,że z P wszystko dobrze :tak:
 
No u nas Junior tez wazy 1380 i 27 cm i niby wg OMO 29 tc ale na usg wyszło ze 30 ponad i termin mi się na 30 maja przesunoł.
Wiec nic dziwnego ze cuje się tak ciezka,
No a zemna jakas taka opuchniea jestem zanadto i mam się przebadac
 
Myszka - duży chłopaczek, nie ma co! A jeśli chodzi o wielowodzie, to co proponuje lekarz?
Martyna - piękna waga :) to mamy ten sam termin na maja :)
 
Moj "zapasowy" gin mnie dziś podłamał. Mówi ze za bardzo napina mi się brzuch, jest cały twardy itd. Mam leżeć, wstawać tylko na siku i mieć nadzieję że jeszcze te 7 tygodni dotrwam. No i dostałam największą dawkę luteiny, magnez, nospę itd. Ogólnie smutno mi teraz i popłakuję sobie troche :-(. Od kilku dni tak dobrze się czułam, normalnie jeździłam autem, chodziłam na długaśne spacery z małą i naprawdę myślałam że jest już lepiej.
 
Hej
Ja dzis po wizycie trzeciego waznego usg :-) mala ma 1665 g. I wszystko ok. Jak zwykle mala franca twarzyczki nie chciala pokazac i tak oto nie mam ani jednego zdjecia profilu czy buzki w 2d i 3 d. Jedynie probil z genetycznego. Eh maly uparciuch :-)

U mnie glukoza byla 143 po 2 h jak dobrze pamietam i gin mowil ze ok.

Myszka
Ja mam na odwrot... wody na granicy. Ale troche udalo sie je podrasowac czestym piciem jak kazali.

Sesi
Odpoczywaj. Ja juz odkat mam szew to nie szarzuje. Da sie przyzwyczaic do odpoczywania na sile mimo iz np ma sie w domu 4 latka i musi co jakis czas wsiasc do auta. Odppczywaj bo juz nieduzo zostalo :-)
 
reklama
Moj "zapasowy" gin mnie dziś podłamał. Mówi ze za bardzo napina mi się brzuch, jest cały twardy itd. Mam leżeć, wstawać tylko na siku i mieć nadzieję że jeszcze te 7 tygodni dotrwam. No i dostałam największą dawkę luteiny, magnez, nospę itd. Ogólnie smutno mi teraz i popłakuję sobie troche :-(. Od kilku dni tak dobrze się czułam, normalnie jeździłam autem, chodziłam na długaśne spacery z małą i naprawdę myślałam że jest już lepiej.

No to kicha straszna, biedna jesteś ;-(

Mi też ostatnio brzuch się napina czasami zbyt często i też się martwię ale ciągle biorę magnez i mam nadzieję , że nie odstanę zalecenia aby leżeć bo zwariuję!!

A tak w ogóle to jakie wasze dzieci są już duże! No ciekawe ile mój syn waży. Wizytę mam 2 kwietnia i postaram się namówić lekarza aby zmierzył młodego.
 
Do góry