reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Sesi, głowa do góry :) rozumiem, że Ci ciężko, ale pomyśl, że już niedużo zostało. A może porządny wypoczynek dobrze Ci zrobi? Załatw sobie jakieś fajne książki i filmy i się relaksuj :)
 
reklama
Sesi, oj bidulo! Ja jestem na tych samych lekach od początku 5 miesiąca do teraz ( czyli 2 miesiące już). Na szczęście po 3 tygodniach leczenia i leżenia skurcze przeszły, ale leczenie mam utrzymane do tej pory i mam się oszczędzać cały czas, ale już wystarczy, że tylko chwilę poleżę codziennie.. nie muszę cały czas. Trzymaj się! Polecam oglądanie komedii na poprawę nastroju :) dużo czasu Ci nie zostało już
 
Mammamila lekarz mówi że mam odpoczywać i mało co robić :-/ ale jak?? A i jeszcze przez to będę mieć usg co parę dni bo jak wód będzie przybywać to naklucie i spuszczenie wód.... :-/

Sesi to witaj w klubie będzie dobrze ja mam prawie cały czas napięty brzuch :-/

Missiiss jaaaka duża kobitka juz :-D super że wszystko ok!!!


Marzycielka mi gin mówił ze dzieci się nie mierzy bo nie ma jak :| ale nie wiem czy to jest prawda :-)
 
Gratuluje udanych wizyt :)
Myszka jeszcze sie nie spotkalam z upuszczaniem wod. Trzymam kciuki aby jednak zadne takie zabiegi nie byly potrzebne a Patrys njech rosnie :)
Sesi sluchaj lekarza i odpoczywaj. To juz tylko 7 tyg :)
Missis jaka piekna waga coreczki! Super juz blizej niz dalej :)
Hehe a ze moja ciut mlodsza to od twojej wagi troche odejme i bede sie wzorowac :)
 
Duże dzieciaczki sie szykują ;)
Moja dziewczynka w 29 tc ważyła 1450g. W sumie wizyta była 28 i 4 dni.

Sesi- ja mam twardnienia od początku. W poprzedniej ciąży miałam po 30 razy na dobę potem ich nie liczyłam. Tez leżałam. Dotrwałam do 35tc. Ale to chyba ze względu na dziecko było duże jak na mnie. Teraz mam tez twardy napięty brzuch w domu 2 dzieci. Robię to co muszę. Staram sie odpczywac jak najwiecej.... I leżeć. Ale z domu wychodzę najdalej na ogród na lawke.

Właśnie wiecie moze ile dzieciaczki tyją teraz mniej więcej na tydzień ???
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka mi gin mówił ze dzieci się nie mierzy bo nie ma jak :| ale nie wiem czy to jest prawda :-)

Tak ale mi nie chodzi o długość a o wagę . A wagę oznacza się mierząc kość udową, głowę i chyba jeszcze brzuszek i z tego wychodzi przybliżona waga dziecka. Stąd określenie zmierzyć :-)
 
reklama
Kasia bo Stas to juz kawal chlopa :p zreszta co bys chciala tosz to prawdziwy maly facet :p
Pola mam to samo. Chlopcom nie przegadasz, ze mama chcialaby usiasc :D ale korzystam z tych 3 godzin :)
 
Do góry