reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Czoperka - no no, pięknie rośnie Twe dziecię! Będziesz miała piękne ciałko do przytulania :D
Kasia - i Twój synu nie mały ;) a na dzień mamy - super prezencik, synuś mamusi będzie ;))
Marzycielka - super, że masz dobre wieści po wizycie. Innych nie przyjmujemy ;)
 
reklama
Dziewczyny jakie położenie przyjmują wasze dzieci w brzuchu ? U nas ciągle na każdym usg jest poprzeczne ale mam się tym nie martwić do 30 tygodnia ciąży .
 
Marzycielko u mnie malutka juz od 21 tygodnia ulozona jest glowka do dolu, dzis jest 24 tydzien i coraz bardziej mi to ulozenie doskwiera :/ doslownie co dziesiec minut latam do kibelka za potrzeba go glowka uciska juz pecherz
 
Mi się wydaje że maleńka kilka dni temu się właśnie odwróciła bo dziwnie się rusza i mi tak jakoś dziwnie i ciężej się zrobiło ale przekonam się ma usg dopiero czy faktycznie jest główką w dol
 
a u mnie odwrotnie, jak mała obróciła się główką w dół to zrobiło mi się lżej i jakoś tak lepiej
 
Ciasteczko oj to zazdroszcze bo ja to teraz toalete musze miec co chwile wolna bo jak sie zachce to natychmiast musze skorzystac ;)
 
U nas też od paru dni ułożenie główkowe. Marzycielka, nie przejmuj się, z tego co widzę jesteś w 23 tc więc jeszcze dużo czasu. Czytałam, że maluszki ustawiają się zwykle w 27-30 tc :)
 
Moja mała ułożona jest chyba poprzecznie jak na razie, przynajmniej tak ją czuję po dwóch stronach brzucha. Wizytę mam 13.03, ale na USG nie mam co liczyć.
 
Mój synek już od 18 tc jest główką w dół i to bardzo nisko ale jakoś specjalnie pęcherza mi nie obkłada..w nocy wstaję tylko raz a czasami wytrzymuję do rana. Za to ciągle czuję Go po lewej i prawej stronie pępka albo bardzo nisko;d
 
reklama
U nas też od paru dni ułożenie główkowe. Marzycielka, nie przejmuj się, z tego co widzę jesteś w 23 tc więc jeszcze dużo czasu. Czytałam, że maluszki ustawiają się zwykle w 27-30 tc :)

W poniedziałek zaczynamy 25 tydzień już ;-) Do 30 tygodnia mam się nie martwić podobno . No zobaczymy.
 
Do góry