reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Marcysia ja id 20go tygodnia czuje ruchy bardzo nisko;) niektore dziewczyny czują pod żebrami a ja caly czas pod linią pępka i badal mnie lekarz w międzyczasie wiec raczej to nic zlego...
 
reklama
Ja jestem w 24 tygodniu i u nas z ruchami roznie generalnie dzidzi ulozona glowkowo juz ale ruchy czuje i nad pepkiem i tuz pod bielizna wiec mega nisko
 
Marcysia, ja ok 24-26 tc czułam ruchy na linii pępka w stronę brzucha i czasem jakby w dół, w stronę szyjki, tak nisko i jakby głęboko wewnątrz. Maluszek był wtedy główką do góry. Teraz trochę się zmieniło i czuję konkretne ruchy w stronę żeber, stąd moje wnioski, że się obrócił główką w dół. Wciąż czasem czuję ruchy niżej, głównie po jednej stronie, ale nie czuję już tych ruchów w stronę szyjki. Mam nadzieję, że dowiem się jutro, bo idę na wizytę.
 
Cześć Dziewczyny. No więc jestem po badaniu i kurczę duże mam to dziecię! Ponad 1300g, uwierzycie? I ja się pytam jak to się stało skoro nie jem mięsa, ani nie biorę żadnych suplementów. Mam nadzieję, że trochę przystopuje, bo inaczej mnie rozedrze :p Waga +5,5 kg, więc stabilnie. Tak jak czułam Maluszek obrócił się głową w dół, więc się cieszę (stąd też jego kopniaczki w stronę żeber). Szyjka miękka, ale na szczęście długa (39mm) więc mogę być spokojna. Uff... ulżyło mi, serio :)
 
+/- 200 g ale to i tak wielki !!! 1300 w 27 tc :szok: ty się kobieto módl żeby on nie miał 4 kg :-D bo jak tu takiego olbrzyma urodzić sn :sorry:
ale gratki ,że wszystko ok !!! :-D
 
Myszkajoasia, nie strasz :p Swoją drogą, na jakiej podstawie urządzenie do usg oblicza wagę? Z wymiarów? ciekawe...
 
Czoperka
O kurczaczki :-D;-) no z wymiarow glowki brzuszka kosci udowej i cos chyba jeszcze. Moj gin mowi ze zalezy od lekarza tez jak zlapie wymiar i od aparatu usg.
Ale dzidzia z waga szaleje nie ms co ;-) u mnie w 27 i 3 dniu miala 960 g;-) ja sie mogle by wiecej niz 3500 nie miala ;-) bo po cc ciezko bedzie dzwigac
 
reklama
Czoperka wow ale duzy malec? Moj Franio w 28 tyg mual 960 a jak sie urodzil to 3150.
Misiss te 3500 to taka waga optymalna. Ja jak sie urodzilam mialam 2500 :-)
 
Do góry