reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Smile ja miałam tak z Dawidkiem, nie chciał buzi pokazać i na zdjęciu mam tylko szyję, tył główki i ucho. Ten synuś pozował co chwilę a najlepsze było to jak założył sobie stópkę na nosek;d na początku ciężko było lekarzowi ująć całą główkę bo ma ją bardzo nisko ale jakoś po chwili szturchania mały podskoczył i udało się. Na tym zdjęciu jest podobny do Dawidka:)

Malinka łącznie mam 11 zdjęć ale podobne do siebie i mały będzie miał co oglądać;)

na usg wzięliśmy Dawida i pierwszy raz zobaczył brata..był bardzo przejęty i patrzył w monitor z otwartą buzią;)
 
Małgoś super kawaler! Faktycznie duzy. Ciekawa jestem ile moj wazy, dwa tyg temu miał 360gr....
W poniedziałek jaede do mojego gina, wymusze na nim usg!
 
jeju jak was tu czytam to az nie moge uwierzyc ze u mnie zadnych wiekszych problemow ani z dzidzi ani ze mna, w srode bylismy na wizycie, malenstwo ma 178 gram, 156 uderzen serduszka na minute i troszke sie zawiedlismy bo byl to 17 tydzien 3 dzien a maluch zawinal sobie pepowine miedzy nozkami i nadal nie wiemy czy to Benjamin czy Bianka :) Jedyne co zaniepokoilo moja pania doktor to to ze jestesmy juz na poczatku 5 miesiaca a ja narazie przybralam tylko 100 gram na wadze, a od ostatniej wizyty miesiac temu wrecz schudlam pol kilo, czy ktoras z was tez miala taki problem? nizej wstawiam zdjecie naszego skarba, troche slabe ale to ze wzgl ze dzidzi jeszcze dosc male i bardzo, bardzo ruchliwe wiec ciezko bylo uchwycic :)
 

Załączniki

  • 1422191549333.jpg
    1422191549333.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 56
Erzebeth ja dopiero od tygodnia mam 1-2kg na plusie, a jestem w 22tc. Z tym ze ja duzo waze i dlatego pewnie nie tyje. Ciesze sie z tego bo wiem ze mala rośnie i nic sie jej z tego powodu nie dzieje a ja dzieki temu sie lepiej czuje.
 
martucha, ja wlasnie tez mam pare kilo za duzo tak wiec zdziwilam sie bo jak wczesniej zawsze chcialam cos stracic to nie dawalam rady a teraz bez problemu spadlo, ale generalnie malo jem, mowi sie ze ciezarne maja ogromny apetyt a ja wrecz przeciwnie, czasem moglabym nieJesc caly dzien a jak juz cos wcinam to troche i juz czuje sie pelna
 
Erzsebeth ja przed ciazą np śniadania nie jadlam teraz bulka z jogurtem albo z jakąś szynka itp. Musze zjesc sniadanie codziennie. Przed jadlam ok 12 albo wcale. Pozniej wracam z pracy jem cos na szybko a obiad ok 18 jak mąż z pracy wroci i tyle mojego jedzenia. Kolacji nie jem. Wczesniej albo caly dzien nie jadlam ,a dopiero mnie ok 22-23 głód łapal. I slodycze tonami a teraz slodkie mi nie wchodzi.
Co do kg to mialam 74 przed zajsciem w ciaze a pare dni sie wazylam tylko ze po duzym obiedzie i poznym wieczorem to 76 prawie. :p
 
reklama
Erzesebeth ja jestem aktualnie w 21 tygodniu i jestem na minusie 4 kg aktualna moja waga 60 kg przy 170 wzrostu wiec nie martw się najważniejsze że dzidzia rośnie☺
 
Do góry