reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Gratuluję dziewczyny udanywizyt, kolejnych facetów w czerwcowym gronie, choć smiem zauważyć ze sporo tu bedzie majowych dzieciaczków ;)

A wracając do tego gina do którego chodze na NFZ to faktycznie tragedia tak sobie myślę, ale nie przejmuje sie tym iz chodze do drugiego,, moje lekarza od dawien dawna i dzięki niemu czuje się spokojna... Ale jakby to miał być mój jedyny lekarz to jakoś sobie tego nie wyobrażam. Ostatnio zbadał mnie 14-ście tygodni temu!
 
Cześć dziewczyny,


byłam dzisiaj na USG genetycznym prywatnie i Pani bardzo mnie uspokoiła. Powiedziała, że wszystko jest OK, torbiel podobno występuje u co drugiego, co trzeciego płodu i właśnie najczęściej jest widziana w 18-19 tc.
Niestety mało było widać, ponieważ łożysko mam z przodu, więc wszystko było rozmazane. Stwierdziła, że wszystko jest OK, córcia (taak, już na 100% córcia! :)) ) dobrze się ma i dobrze się czuje w moim brzuszku :D jestem mega szczęśliwa. Powiedziała jednak, że nie może wszystkiego dokładnie ocenić i kazała przyjść za 2 tygodnie, bo będzie więcej widać.
Mamma-mila jeśli chodzi o szkołę rodzenia, to też chciałam iść do tej, która jest w szpitalu, ale okazało się, że już nie ma miejsc! Byłam w szoku, że najbliższy termin na wrzesień.. Więc podziękowałam i muszę iść do prywatnej szkoły.
Sosnowiczanka nie potrafię sobie wyobrazić jak lekarz może Cię nie badać na każdej wizycie.. Przecież powinien sprawdzić szyjkę czy wszystko jest OK. Dobrze, że chodzisz prywatnie, dzięki temu jesteś spokojna. Ale tak to właśnie jest z lekarzami na NFZ.. Dobrze, że nie wszystkie macie takie doświadczenia.
Kasia nie wiem co mogą oznaczać takie wyniki, ale na pewno wszystko będzie OK :) gratuluje 425 gramów! :) piękne zdjęcie <3
Mamamm gratuluje udanej wizyty i siusiaka! :) moja mała waży około 400 gramów :)
 
Sosnowiczanka - no żal z tym lekarzem. Ja nie wiem po co taka osoba wykonuje tak "społeczny" zawód? Przykre to strasznie :/ Mógł chociaż "zajrzeć" co tam słychać u koleżanki macicy, ehh brak słów.
Kasia - co oznacza Twój wynik? A Bejbik faktycznie duży! Jaaa, już prawie 0,5kg waży, szok :D I jaki przystojniak! ;)
Mamamm - gratuluję małego mężczyzny! Zazdroszczę, że miałaś tyle czasu na oglądanie dzidzi, ja już się nie mogę doczekać swojego połówkowego - za tydzień jedziemy ;)
 
mamamm pierwsze słyszę o tej położnej. A to ze szpitala gdzie się rodzi, czy to ta sama co przychodzi po porodzie z tej przychodni, co się zgłasza dziecko...? Bo się zagubiłam...
Po porodzie żadnej nie wybierałam, zgłosiłam Młodego do przychodni z własnie z tej przychodni jakąś przysłali..
Gratuluję wizyty i chłopaka! Antoś tez na pewno sie ucieszy z brata :)
mamama-mila a to wykupujesz położną do porodu?
Sosnowiczanka dziwny ten Twój gin. Ja pierwsza ciażę prowadziłam na nfz u wspaniałego lekarza, miałam co miesiąc wizyty, na każdej badanie, odp na każde najgłupsze pytanie. Teraz już nie prowadzi na nfz nigdzie niestety, a mój obecny na nfz to średniawka.Na 2 wizytach mnie badał, na ostatniej nie, pobrał tylko wymaz na czystość pochwy (czy coś takiego. Nie miałam tego w pierwszej ciąży i nie chodzi tu gbs, a nie wiem o co:) ) a dodatkowo do tego z pierwszej ciaży w razie czego chodzę prywatnie.
kasia gratki wizyty, a co z tymi wynikami moczu?
jej jaka buziulka piękna!
Malinka wspaniałe wieści! Bardzo się cieszę! Szkoda, że poprzedni nic Ci nie wyjaśnił, uniknęłabyś niepotrzebnego strsu! No ale najważniejsze, że wszystko ok!
Smile nic się nie stresuj, będzie ok :)


Ja mam w sb wizytę prywatnie, więc pewnie zrobi szybko pogląd,a poem połówkowe w środę następną! Nie mogę się doczekać :)
 
reklama
Do góry