reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

No i ja jestem po usg.,

Tak więc pan dr wpatrywał sie w monitor... no miałam wrazenie ze wieki sie wpatrywal. Dzidziuś ustawił się bokiem!!!! A tyle walczyłam o to cholerne usg!!!!
Wymacał mnie tą głowicą usg z kazdej strony zeby potem stwierdzić ze na 80% CHŁOPAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za dwa tyg obiecał mi kolejne usg, zeby potwierdzic (lub zmienic?) bo bedzie lepiej widać....

Z innej strony, dzidziuś (jeszcze nie smiem mówić synuś) wazy niemal 18 dag i ma 14 cm! Ale wielkolud :)))))
Tylko data pordu zaś wczesniejsza mi wyszła, 25 maja.
Oj czuje ze jednak bede majową mamą!

Zresztą szczerze zrobiło mi sie obojetne czy majową, czy czerwcową, czy chłopczyk czy dziewczynka... Grunt żeby zdrowy był i tyle:)
 
reklama
Sosnowiczanka mądre słowa czy to chłopiec czy dziewczynka to i tak dla każdej z nas njukochańsze. Aby tylko zdrowe były to czy w maju czy w czerwcu urodzone będą najlepsze.Gratulacje udanej wizyty i super z,że dzidz iuś zdrowy. I naprawde duży. Mój w tamtym tygodniu miał 5 cm tylko ja mam termin na koniec czerwca.
 
Sosnowiczanka wielkie Gratulacje ;) cieszę sie ze dzidzius zdrowy :) i mam nadzieje ze potwierdzi sie za 2 tygodnie ze chłopak to juz jakaś wyprawkę bedziesz mogła szykować :)
Ja jadę do polski i mamy usg na 29.12 wiec liczę ze może dowiemy sie kto mieszka w brzuszku ;)
 
Dzięki dziewczyny, sama jestem zdziwiona ze az taki duzy :)

Justyna twój miał 5 cm, ale miedzy naszymi dziecmi jest ok miesiąc różnicy, sama jestem w szoku jak szybko rosnie w brzuszku taki dzidziuś. Przeciez dwa i pol tyg temu mialam prenatalne, miał wtedy 8cm i 8 dag. A teraz 14cm i 18 dag. No jak na dwa tyg to bardzo duzo urósł mi się wydaje?
 
Ostatnia edycja:
Sosnowiczanka Właśnie teraz bardzo szybko rosną dzieci.6 cm w ciągu dwóch tygodni to naprawde dużo. Zadziwiające jest to wszystko jak takie maleństwo się w nas rozwija i rośnie. Ostatni przez przypadek trafiłam na taki filmik o rozwoju od momentu poczęcia aż do narodzin i się normalnie poryczałam jakie to piękne jest. To moje maleństwo pewnie pokaż kim jest dopiero po nowym roku. To nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość.
 
Sosnowiczanka - rzeczywiście duży :)))

Mój maluszek ma prawie 12cm ;) I ruchliwy strasznie, ale dzięki temu lekarz bez problemu ocenił płeć. Powiedział, że chłopiec (a miała być niespodzianka :p)
To tyle dobrych wieści. Poza tym łożysko przodujące - mam nadzieję, że jeszcze wróci do normy - jeśli nie, zacznę chyba panikować.
Termin na razie podają mi na 1 czerwca, chociaż mam wrażenie, że będzie wcześniej.
 
reklama
Gratuluje dziewczyny wizyt i syneczkow :)
Maleducada trzymam kciuki aby lozysko wrocilo do normy :)
Sosnowiczka to Alanek bedzie mial braciszka :)
 
Do góry