reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Sosnowiczanka, maleducada kolejni chłopcy;)) gratuluję;) mój maluch w 16 tc miał 11 cm więc pewnie znów będzie wzrost po mnie;dd czyli mini mini;dd

maleducada z tym łożyskiem nie za ciekawie ale mam nadzieję, że lekarz będzie to kontrolował.
 
Gratuluję udanych wizyt!
Ja mam teorię, że skoro tyle chłopców już się okazało, to reszta to będą same dziewczynki:-) Wiadomo generalnie, że liczba dziewczynek jest większa niż chłopców, a że tworzymy jakąś grupę, to chyba normy na chłopców zostały wyczerpane, choć u moje córy chcą braciszka. Idę pojutrze na wizytę, to może coś gin dojrzy;-)
 
Ja juz po wizycie :) wszystko dobrze :) lekarz za pierwszym razem mówi o dziewczynka a później nagle nie nie to nie pepowina to jąderka.. 80% chłopak :D
 
Malutka aaa kolejny chłopiec jak fajnie. Cudownie ze wszystko dobrze.

Minka oby ta twoja teoria się sprawdziła bo ja na polowkowym dopiero dowiem się co będzie:D
 
Mąż się ucieszył bo kolejny chłopak ja też ale jednak marzyła mi się dziewczynka ;) wiec tak rozmawiamy z lekarzem s mój T nagle kochanie ale to nic może przecież się okazać że w przyszłości będzie kobieta... Ten jak coś palnie myślałam że z fotela spadne ;)
 
reklama
Do góry