reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Ja caly czas mowilam ze do marca nozki bede miala razem:tak:
Posiew z pochwy na paciorkowca to raczej trzeba zaznaczyc ze to ma byc na paciorki. Mi dzis pobrali material do badania:tak:
 
reklama
ewelinka a tu Ci nie zrobia? mnie udalo sie wymusic ostatnio, teraz tez na to licze...

anka fajnie ze wizyta sie udala, to najwazniejsze ze synek zdrowy. a o herbacie tez slyszalam, sprobuj. nie zaszkodzi. ja jeszcze nie wygladam jak shrek, ale ostatnio przy koncowce mnie dopadlo :baffled:
 
Wlasnie ja mialam to samo z Laura na koncowce przytylam zdecydowanie za duzo.
W sumie to potem sie cieszylam ze tak szybko mi kilogramy schodza no ale teraz wolalabym nie wygladac jak Shrek. Zostalo mi 4 tygodnie wiec ile jeszcze tych kilosow moze mi przybyc?
 
anka super ze wizyta udana
Ewelinka trzeba zaznaczyc ze to ma byc w kierunku paciorkowca, tak to Ci nie wyjdzie (tylko ew. jakies grzyby, bakterie..)

Ja dzis po kontrolnej wizycie u innej gin bo chcialam szybciej o tego paciorkowca zapytac.
Przy okazji posluchalam serduszka, sprawdzili mi cisnienie i szyjke - gin powiedziala ze wszystko pozamykane wiec (ku rozczarowaniu męża) nic na razie porodu nie zapowiada
W sb kolejne ktg, a w przyszlym tyg jeszcze na ostatnie usg pójdę. No ciekawa jestem jak to z tą terminowością mojego synka będzie..
 
Ewelinka mi lekarz każe robić posiew z pochwy bez zaznaczania, że o paciorkowca chodzi. I ostatnio mi wyszedł właśnie paciorkowiec i jeszcze gronkowiec więc myślę, że by posiew pokazał jakby coś było. Ja już po antybiotykach i w sobotę jadę powtórzyć czy się tego pozbyłam.
 
moj ginek dal mi skierowanie tylko na posiew.w szpitalu gbs zrobili od razu jak powiedzialam ze nie mam a osobno pobrali tez na posiew.wiec chyba to 2 rozne badania
aniu fajnie ze wizyta udana:)
 
betina te ktorym najbardziej sie spieszy, najdluzej czekaja :-) zycze Ci oczywiscie rozwiazania w terminie, ale pamietaj ze dziecko moze zechciec Cie opuscic pozniej

anka zalezy... jesli to sama woda to 2 kg na tydzien moze dojsc... po prostu zostawisz wszystko na porodowce... mnie spuchly wczoraj stopy :dry: wykrakalam
 
reklama
Do góry