reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Dziewczynki, ja ospe złapałam w przedszkolu córci i tak razem z nia sobie choruje. Magnez bede brała do 37 tyg.
Pozdrawiam
 
dziewczyny jak wyglądał wasz wynik gbs?
bo mam już wynik ale nie wiem co oznacza.. co mialyscie tam napisane?
 
no to chyba i to cholerstwo mam :/
to jakoś wcześniej trzeba do szpitala jechać jak poród się zacznie?
 
Betina ja na swoich wynikach badań mam tak: Wynik: Ujemny, paciorkowca nie wyhodowano. Skonsultuj się ze swoim lekarzem, bo mi moja lekarka mówiła że jak wynik będzie dodatni to mi już wcześniej przepisze jakiś antybiotyk.
A z pomiarami z USG zgadzam się z Kociatką na koniec już ciężko zmierzyć nasze dzieci:) mój maluch też już ma główkę bardzo nisko i wg pomiarów wychodziła teraz mniejsza niż na USG które było robione 2 tyg wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
tez nie wiem czy trzeba jechac wczesniej. mi mowila ze jak zaczna wody odchodzic to trzeba odrazu jechac. podaja wtedy antybiotyk.
 
betina ja mialam to w poprzedniej ciazy i dostalam antybiotyk, skonczylam brac na 2 dni przed porodem...

kaso zdrowka!
 
reklama
Do góry