reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Królowa a kiedy robiłaś badanie? Ja miałam wyniki po 4-5 dniach, tylko nie zauważyłam ich na stronie ;0)
moj gin jeszcze mowil ze lepiej teraz mi antybiotyk niz pozniej dziecko leczyc, ale sama nie wiem.. no nic, zaufam mu, nie mam wyjścia. Tylko to lekarstwo jest dopochwowe - uwielbiam to... :baffled:
 
reklama
ja miałam wynik GBSa po 2 dniach - zawiozłam w pon a juz w śr zadzwonili, że jest, więc uznałam, że pewnie nic nie wyhodowali bo by to dłużej trwało.... no i miałam racje ;)

betina - jak gin dał antybola to lepiej bierz - lepiej zaatakowac z 2 stron jakby co... tylko powiedz przy porodzie co bierzesz i od ilu dni.....
 
wyniki już pewnie są bo badanie robiłam jakoś w poniedziałek ale wizytę mam dopiero za tydzień i odbiorę pewnie przed wizytą by się nie stresować wcześniej jakby wyszedł pozytywny ;)

betina może zadzwoń do lekarza i powiedz mu o swoich wątpliwościach. Na pewno wie co robi.
 
agula masz racje, zaszkodzic nie zaszkodzi, a może zdąże wyleczyc to cholerstwo jeszcze przed

Królowa Ty spokojnie masz jeszcze czas na ewentualne leczenie, nawet jesli miala byc dodatni, chociaz mam nadzieje ze Ci nic nie wyjdzie
 
betina - moj lekarz, tak jak Krolowej, powiedzial, że jak coś wyjdzie, to dostanę jakies zastrzyki przy porodzie. Ale dodał też, że mały odsetek dzieci zaraża się od matek podczas porodu, więc jakby co, to nie panikować (znając mnie, to i tak bym spanikowała). Wyniki odbieram dopiero w poniedziałek, mam nadzieje, że nic nie wyjdzie.
 
betina - moj lekarz, tak jak Krolowej, powiedzial, że jak coś wyjdzie, to dostanę jakies zastrzyki przy porodzie. Ale dodał też, że mały odsetek dzieci zaraża się od matek podczas porodu, więc jakby co, to nie panikować (znając mnie, to i tak bym spanikowała). Wyniki odbieram dopiero w poniedziałek, mam nadzieje, że nic nie wyjdzie.

Moja lekarka powiedziała to samo co Królowej i natalii - że w razie co to dostane przy porodzie i z brakiem paniki powiedziała toćka w toćke to samo - chyba ta sama szkoła :tak:;-)
 
natalia trzymam kciuki zeby nic nie wyszlo. ja w tamtej ciazy bralam antybiotyk, ale tez slyszalam ze jak cos nie halo to daja zastrzyk i wystarczy
 
Królowa a kiedy robiłaś badanie? Ja miałam wyniki po 4-5 dniach, tylko nie zauważyłam ich na stronie ;0)
moj gin jeszcze mowil ze lepiej teraz mi antybiotyk niz pozniej dziecko leczyc, ale sama nie wiem.. no nic, zaufam mu, nie mam wyjścia. Tylko to lekarstwo jest dopochwowe - uwielbiam to... :baffled:

kochana ale dopochwowo to leczymy sie tylko miejscowo, tez mam globulki a antybiotyk dopiero przy porodzie
 
reklama
Do góry