reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Kobietki super wieści:-)
Noelka gratukuję Synka, szkoda że nie udało się wszystkich pomiarów zrobić ale przynajmniej ekstra podglądanie będziesz miała:-)
Nimitii śliczne fotki.
Makunia, Kania ma rację następnym razem koniecznie się upomnij o L4
Patrycja, Deizzi i Wam gratuluję Synków a Tobie Trytka Córeczki.
ciekawe, kto będzie w przewadze:-D
 
Gratulacje :)
no i witam też w gronie mam oczekujących na dziewczynkę :) :) :)

Też biorę 2x2 Luteinę, natomiast o magnezie mi na razie nie mówiono ... kiedy powinno się go brać ? I w jakiej formie macie, w kompleksie witamin czy samodzielny ?
Ja powinnam łykać żelazo ale wszędzie są takie wielkie tablety a ja po prostu nie umiem takich łykać i ratuję się sokami, pietruszką i Pluszem z żelazem ... na tą chwilę mam dobrą morfologię, lekko poniżej normy jest hematokryt.
I standardowo już od początku ciąży mam za dużo monocytów - też tak macie ?
 
03.2013 ja łykam ChelaFerr Forte, nie są to duże tabletki, raczej kapsułki takie podłużne ale cienkie i połyka się nieźle, też zawsze miałam problem z połykaniem tabletek bo mam wąski przełyk :)
 
reklama
hejka
ja po wizycie uffffff
wszystko oki, szyjka ładnie się trzyma, nie skróciła się :-) oczywiście musimy ciągle kontrolować sytuację, ale jestem naprawdę dobrej myśli:-)
nawet dostaliśmy pozwolenie na małe co nieco w sypialni:-p nie muszę pisać jaki D szczęśliwy hahaha
wyniki mam oki, mocz elegancki, krew sie poprawiła odkąd biorę żelazo :-) tylko płytki dalej lecą w dół, 124 aktualnie, nie jest źle, ale trzeba też sprawę kontrolować

dostałam skierowanie na nieszczęsne obciążenie glukozą

i jeszcze niespodzianka, gin mi usg zrobiła hihi miała tylko szyjkę zbadać, ale stwierdziła że przy okazji machniemy przez brzuszek też usg. Jakość kiepska i zdjęć nie ma, ale wieści są o maluszku są super :) Rybcia waży już 330gram:-) wszystko ładnie wygląda, pomiary super zgadzają się z wiekiem ciąży, także maluch nie jest ani za mały ani za duży :-)
bryka sobie poniżej pępka więc to że czuję ruchy tak nisko jest normalne.

jutro mam usg połówkowe haha dokładniejsze, na lepszym sprzęcie, byłyby stresy...a tak, to dzięki dzisiejszemu podglądaniu jestem spokojniejsza :)


Trytytka, 03,2013 Gratuluję!!!! :-):-):-):-)
 
Do góry