reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

madzia super ze wizyta udana
Kania mam nadzieje ze Twój lek szybko cos zaradzi

Ja juz jak pisalam w głównym wątku, po połówkowym 3/4d - jestem meeega szczesliwa i uspokojona. cudowna pani dr, na bieżąco wszystko opowiadała, powiedziała ze mężczyzna jak się patrzy ;)
 
reklama
Dziękuję Wam za słowa otuchy.
Żelaza nie biorę dodatkowego, tylko to co jest w witaminach ale pewnie się nie wchłania jak zwykle i czekają mnie zastrzyki. Niestety to u mnie norma :-(
Betina, Madziarra gratuluję udanych wizyt :-)
 
Kania78 mam nadzieję, że wszystko Ci sie unormuje, mnie czekają badania jutro, tez jestem ciekawa jak żelazo bo strasznie słabo się czuję.

Madziaa gratuluje dlugonogiej córeczki !

Agula gratuluję pieknego Jasia !

Ja mam teraz w poniedziałek połówkowe, troszke nerwy bo mam 37 lat i sie stresuje zdrowiem maluszka
 
Gratuluje Jasia i coreczki modelki ;-)

kaniu, nie stresuj sie, pij duzo soku z buraczkow, staraj sie jesc duzo czerwonego miesa, a hemoglobinaa pewno podskoczy!Wiesz sama, ze wyniki moga sie wahac w ciagu tygodnia, wie moze za tydzien bedzie juz lepiej.

Monia, my mamy usg we wtorek i tez sie stresujemy. Moj brzuch jest tak wielki, jak z Pawlem w 6tym m-cu. Ktoras jeszcze tak wybrzuszylo? :-)

A jesli chodzi o te bole krzyzowo-miednicowo-biodrowe, to niestety czesto nasilaja sie w 3cim trymestrze. Ja mam te bole od 11 tygodnia, a z Pawlem mialam dopeiro kolo 8smego m-ca. To sie fachowo jakos nazywa- zespol czegos tam i jest zwiazane ze 'zmiekczeniem' wiazadel miednicowo-biodrowych. Wszystko mija po porodzie.
 
Onesmile, zyczenia urodzinowe dla Pawelka:-) ja mam gigantyczny brzuchol, jakbym polknela wielka pilke; a z tylu w ogole ciazy nie widac

Monia, na pewno wszystko bedzie dobrze! jak pisalysmy, ryzyko znacznie wzrasta dopiero po czterdziestce - lekarz Aguli to potwierdzil
 
Ostatnia edycja:
A ja byłam wczoraj na badaniu i lekarz powiedział, że cuda się zdarzają, ale nie aż takie, żeby Franuś okazał się dziewczyną;) U nas wszystko w porządku, mierzymy blisko 16 cm i ważymy 245 g;)

Na kolejną wizytę mam przyjść z wykonaną krzywą cukrową (bo mnie w pierwszej ciąży dopadła nietolerancja glukozy). Na razie mam zrobić test z 50 g - sama przyjemność. Jakby któraś z was też się wybierała w najbliższym czasie to polecam wziąć ze sobą cytrynę i ją wkropić do szklanki, bo tak normalnie ciężko wypić taką słodycz;)
 
Ulkan, super! Ladnie sie Franus rozwija, wiec po co "cud"? Przejdzie Ci, jak tylko go zobaczysz;-) A Wojtulek bedzie mial z kim pile kopac, ubranka beda jak znalazl:-) Ale Anka ma racje, juz takie historie slyszalam.... i to w dwie strony, choc najczesciej pomylki dotycza chlopcow blednie rozpoznanych jako dzieczynki (wyobrazcie sobie, cala wyprawka w rozu, a tu nagle ktos dostrzega fistaszka:szok:). Najbardziej szalony przypadek ktos opowiadal jako historie w niemieckiej porodowki, gdy potwierdzono klkakrotnie chlopca na USG, a mamie na brzuchu polozono... dziewczynke:rofl2: To musial byc opad szczeki:-D Na szczescie jak sie chodzi na genetyczne z dobrym sprzetem to nie powinno sie zdarzyc
 
reklama
Onesmile u mnie z brzucholem podobnie, rośnie jak na drożdżach a wagowo jak??? A Te bóle są nie do zniesienia...
Ulkan gratuluję udanej wizyty i pozytywnych wieści :-)
 
Do góry