reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Madzia - no dokładnie taki ból mam - tylko, ze w strone prawego biodra :tak:
okropność - tez mam nadzieję, że przejdzie.....
no i ciesze się, że Jaśki to fajne chłopaki ;)

kociatka - no właśnie pamiętałam co mi pisałaś o tym wieku i się tym pocieszałam :cool2:

dziekuję za wszystkie komplementa dla mojego Jasia ;) na razie to troche kosmita, ale dla mnie cudnyyyyy ;)
 
Hej, ja jestem już po wizycie połówkowej, którą miałam wczoraj. Będziemy mieli córeczke oficjalnie już :tak: Dziewczyna jest zdrowa, ma długie nogi ( aż boje sie pomyśleć ile będzie miała cm po urodzeniu :-)) waży 339 gram także nie taka mała :-p Na usg chyba spała , leżała na brzuchu sobie wyjątkowo grzecznie jak na nią :blink: Teraz powoli zaczynamy kompletować wyprawkę, już ciocia wczoraj pierwszy różowy dresik kupiła :happy2::-p
 
Madzia, gratuluję córeczki ;-)

Kania, zapewne dziecię co nieco zabrało. Nie martw się tak bardzo, lekarz na pewno coś poradzi. Ja też muszę się na dniach wybrać na badania i mam małego cykora. Ale musi być dobrze.
 
madziaa - gratuluje córeczki :tak:
a że długie nogi to fajnie, zgrabna będzie ;)

Kania - nic sie nie martw - kiepskie wyniki to norma w ciąży ;)
na pewno lekarz coś wymyśli ;) a bierzesz jakies zelazo??

makunia - idź na badanka - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :-)

ja jutro podjade morfologię zrobić, bo we wtorek wizyta ;) ale czuję sie w miare ok (może dzięki temu, ze sporo śpię), to mam nadzieje, ze nic tam złego nie będzie....
 
reklama
Do góry