reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Anka dzięki wielkie :* jasne, że się pochwalę zdjęciami z 4D :-):-) no mnie niestety cały czas na słodkie ciągnie :zawstydzona/y: ale ograniczam i wolę zastąpić owocami.
Patula nie, mam osobno prenatalne w Katowicach, w Bielsku mam 4D, bo kupiłam wcześniej kupon na grouponie.
 
reklama
No i doczekałam się;-)
Asinka85 super, że zadowolona po wizycie jesteś, szkoda że Rybka ujawnić się nie chciała ale w sumie 16tydz to i tak wcześnie potem przynajmniej będziesz pewniejsza tego co usłysz:-) no i gratulacje z powodu 0kg na plusie, na pączka w nagrodę sobie pozwoliłaś?;-)
U mnie Mąż wymienił dziś baterię w wadze łazienkowej i ja niestety 2kg do przodu:-( pocieszam się, że w sumie patrząc od początku ciąży to tylko 1kg ale muszę bardzo uważać a łatwo nie będzie bo w Polsce Mamulka zawsze mi "podmaśla" a jeszcze od razu w sobotę na impreze rocznicową jadę i też pewnie pyszne żarełko będzie:/
 
Dzięki Szczebiotka!! W sumie nie nastawiałam się aż tak bardzo, że dzisiaj usłyszę. A faktycznie wolałabym wiedzieć na 100 %, a nie na 55 czy 60 % :-) dlatego już te parę tyg.poczekam :tak:
 
Jestem po wizycie mocz oddałąm, krew pobrali.
Wyniki dobre.
Dzidzia sie rusza, serduszko bije. Nadal nie wiem kto tam rośnie ale kolejna wizyte mam 12.11 wiec pewnie w 23tygodniu da sie podejrzec:tak:
Myślałam że mnie boli jajanik ale wszystko jest ok wiec wzieli mi krew na wyrostek robaczkowy.
Mam nadzieje że to nie to...
 
Anka 26,07 nie chce mądrować, ale wątpię, żebyś akurat teraz wyrostek miała tfu tfu tfu ( wyplułam), pewnie rośnie wszystko i stąd całe kłucie
Szczebiotko to jest sposób z tą wagą, dać wyczerpane baterie i 0 kg na plusie:) Asinka85, a Ty masz dobre?:-Dżartuję oczywiscie
 
Patula mnie ważą u lekarza, na nieelektrycznej :-D
Anka właśnie miałam Ci pisać wcześniej, że to na pewno nie jajnik, bo też lekarzowi powiedziałam, że mnie lewy jajnik boli, a on mi, że to nie możliwe, bo w ciąży jajniki nie pracują... Powiedział, że to może od jelit. I super, że wszystko dobrze na wizycie. Strasznie duży masz odstęp między wizytami. Cóż tak??
 
reklama
Do góry