reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

królowa - bardzo sie ciesze, że wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!! czekałam na wieści od Ciebie ;)
no i jak Twoje wrażenia na teamt dr. R.??
no i dobrze, że ryzyko chorób gen b. małe :tak:

mikowata - gratuluję udanej wizyty :-)
 
reklama
Co do płci to "mam jeszcze nie kupować różowych bucików" ;) za 10 tygodni będzie potwierdzenie bo wtedy ten lekarz ponoć się nie myli (tak powiedział ;))) Ale jak tylko zaczął badanie to od razu powiedział, że dziewczyna.

Agula, wrażenie pozytywne, nawet bardzo. Czytałam różne opinie, dla nas był ok, zaskoczona byłam. Dużo mówił :) teraz rozumiem to opóźnienie ;)
 
wiesz - czesto to opóźnienie jest dlatego, że trafiają do niego bardzo trudne przypadki z całej PL i wtedy pewnie decyduje o życiu i śmierci....
ja nawet jak sie wyczekałam to stwierdziłam, że mogę czekać byleby usłyszeć, że wszystko ok ;)
a mylić to się nie myli ;) i super wyznacza datę porodu - co do 1 dnia ;) ale to na połówkowym....
czyli idziecie do niego tez na połówkowe?? fajnie ;)
 
ja też mogłabym czekać, dobre wieści wynagradzają wszystko :) na pewno jest bardzo dokładny i bardzo dobry w tym co robi, stąd pewnie te tłumy. Na połówkowe też do niego pójdę.

A w piątek idę do mojego lekarza, chyba będzie to pierwsza wizyta, na której nie będę blisko stanu przedzawałowego :) przynajmniej mam taką nadzieję, że do piątku dobry humor mnie nie opuści
 
Królowa gratuluję serdecznie:-):-):-)
Dobrze, że wszystkie te nerwy okazały się zbyteczne i Maluszek a raczej Maluszka:-D rozwija się prawidłowo.

Mikowata gratuluję Syneczka:-) Dobrze, że z Maluszkiem ok, a cytologią się póki co nie martw, słyszałam że mogą wychodzić zafałszowane wyniki w ciąży, trzymam kciuki by dalsze badania to potwierdziły.

Ja właśnie wróciłam po pseudo wizycie, normalnie załamałam się zupełnie, czekałam miesiąc tylko po to by zmierzyli mi ciśnieni i sprawdzili mocz;( nawet serduszka nie posłuchałam. Tak się zdenerwowałam, że płakałam całą drogę powrotną. Gdybym wiedziała to bym olała tą wizytę, obudziłam synka tylko po to by sobie nerwy zafundować
 
reklama
Gratulację wszystkich wizyt :-) i super, że znacie już płeć...
Ja też wczoraj byłam u gina. Była to trochę stresująca wizyta, bo zmieniłam lekarza. U mojego wcześniejszego czekałam w kolejce po 5 godzin, a nawet i więcej. Nie mam już na to siły, ani gdzie zostawiać Tymka. A co do nowego lekarza, to jest bardzo zadowolona!! Super kobieta, rzeczowa i konkretna. Usg zrobiła, skierowanie na badania dostałam i dostałam też skierowanie na bezpłatne badania prenatalne :-) czego się nie spodziewałam, ale to tylko dla sprawdzenia, nie że coś jest nie tak. Więc jedziemy w piątek do Katowic i może dowiem się co będzie (ja obstawiam dziewczynkę i nawet bardzo chcę :-)) Także 2 października znowu do gina i będę miała robioną cytologię. A, i dostałam już zwolnienie, bo dostałam "pozwolenie"w pracy :-D Dzidzia ma 7 cm i kręci się jak oszalała :-D
 
Do góry