reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Trusskafcia, mialam genetyczne wczesniej, ale to bylo w 11+5, czyli troche za wczesnie na wrozenie. Najlepiej miedzy 12 a 14 tyg. Niespodzianka mimo wszystko malo prawdopodobna, bo gosc nie wyskakiwalby z okresleniem plci, gdyby nie zobaczyl czegos pewnego:) Jakos zaczelam sobie wyobrazac 2 smyki biegajace za pilka i mysle, ze moj synek bylby bardzo szczesliwy majac braciszka. A ja bede miec z glowy problem ubrankowy, he he. Bylam tylko bardzo zaskoczona tym, co uslyszalam, majac od poczatku i smaki i przeczucia "dziewczynkowe" (plus wysoka beta, marznace rece i nogi, wypadajace wlosy...tylko pryszczy brakowalo;-)).

Anka, dobrze ze wyniki z krwi jak trzeba. Dalej masz tego polipa?

Patula, super wiesci! Ja nie mialam plamien w tej ciazy na szczescie, po badaniach tez nie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anka cieszę się, że wyniki się pokryły z usg i wszystko jest w porządeczku:-)
Patula mnie się zdarzyło po taki badaniu mieć plamienie, więc spokojnie jeśli to jednorazowy incydent to wszystko przejdzie :-)
 
Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa (13 tydzień ciąży). Ufok rozwija się bardzo dobrze, wszystko ma w normie. Jest zdrowy i strasznie się wierci! I co dziwne - wiadomo już, że to chłopak! Na wstępie rozkraczył nóżki i pokazał wszytko co ma :) na pierwszym zdjęciu z USG może zauważycie :)
Niestety, mam złe wyniki badań cytologicznych. We wtorek jestem zapisana na kolposkopię :( strasznie się teraz martwię.
 

Załączniki

  • IMG_0830.jpg
    IMG_0830.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 68
Hej Mikowata. Ojej, mam nadzieje, ze badanie pojdzie dobrze i juz nie bedziesz musiala sie martwic! Fajnie, ze dzieciaczek zdrowy. Co do plci, nie chce nic mowic, ale dziewczynki maja praktycznie to samo:-) Doktorkowie czasem wiedza, jak to rozroznic, jednak niekoniecznie obecnosc fistaszka oznacza od razu chlopca. Dziewczynki je maja tak to 14 tyg:-p
 
heh :) Pan ginekolog stwierdził jednoznacznie, że chłopak :) no ale tak do końca nie nastawiam się na faceta - wiadomo, różne przypadki bywają :D
 
reklama
Już po wizycie, opóźnienie było, nerwy były ale opłaciło się!!!

Dziecię ma 7 cm, dwie ręce, dwie nogi, kość nosowa jest, przezierność karkowa 2,0 mm, żołądek, pęcherz i reszta na swoim miejscu :) Dość spokojne, ale podskawało gdy lekarz przesuwał sondą. Lekarz powidział, że wszystko jest w porządku, ryzyko chorób gen. b.małe (wielokrotnie mniejsze niż wynika z mojego wieku - dostałam do porównania), powiedział że nie ma konieczności prowadzenia dalszych badań (z krwi).
I jest to prawdopodobnie dziewczynka :))))))

W piątek idę do mojego lekarza na kolejne usg, teraz już spokojniejsza bo wiem, że wszystko ok :) ciekawe czy on potwierdzi przypuszczenia co do płci :)
 
Do góry