reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Kociatka wiem, bo sama będę miała takie badanie robione;-)
Noelko 17 września to będzie 13tydz i 4dzień więc jeśli to jest termin wizyty to jeszcze się załapiesz na ten złożony test.
Pisałaś o 2tygodniach więc ja myślałam, że pełne 2 tygodnie musisz czekać, choć jeśli masz 17stego to i tak dziwnie termin umawiali tak na ostatnią chwilę.
 
reklama
Nie, dr Marcin nie podjal sie wrozenia Truskaffko - chyba bylo troche wczesnie i nub w "szarej strefie". Powiedzial mi moj regularny gin, na zwyklym USG, na podstawie ogladania plody z perspektywy tzw. potty shot (dziec od dolu, jakby siedzial na nocniczku). Ponoc takie zdjecia sa zupelnie niewiarygodne na tym etapie, ale skoro gosc byl pewien... Laska (technik USG) na in-gender powiedziala, ze ona w ogole nie jest w stanie nic powiedziec na podstawie tego zdjecia (ale miala 1 zdjecie a nie ujecia pod roznym katem). Opisalam swoje watpliwosci na glownym watku. Z drugiej strony, ze moj pierwszy synek to synek dowiedzialam sie w 13 tyg i kazde USG to potwierdzalo. Bylo to z reszta zgodne z moimi przeczuciami...
 
ja po kolejnej wizycie. bąblowi dalismy juz spokój i nie meczylismy kolejnym usg :)
dr zbadal mnie i dal blogosławieństwo na aktywnosc fizyczna, ciesze sie bardzo i zaczynam od przyszlego tyg! :)
 
betina :) fajnie że masz błogosławieństwo :tak:
Kociatka aa widzisz, to jeszcze wszystko się może zdarzyć ;) może będziesz miała niespodziankę ;)
Mi płeć Matika Dr Marcin stwierdził, ale to było miedzy 12-13 tygodniem, albo chwilę po 13 tygodniu ;) Ty miałaś wcześniej teraz genetyczne, no nie?
 
Dziewczyny gratuluje udanzch wizyt, dzidzie cudne i zdrowe.
Noelka trzymam kciuki.

Ja w piatek odebralam wynik krwi z genetycznego i wszystko jest wporzadeczku :-) A wiec potwierdzilo sie i jest zgodne z wynikami usg:tak:
 
Hello. Dziś byłam na prenatalnym generalnie wszystko ok. Doktor miał kłopoty ze zbadaniem tej przezierności karkowej, bo maleństwo nie chciało mu się obrócić tak jak by chciał, pomimo, że robił mi te usg przez powłoki i dopoch. Z tego co zdołał pomierzyć, to wygląda na zdrowego dzidziusia,podobno chłopca, ale to jeszcze traktuję z przymrużeniem oka, bo to dopiero 12 tydz, wszystko się kształtuje.
Tylko wiecie co...wieczorem po tym badaniu pojawiło mi się lekkie plamienie, czy któraś może tak miała po usg dopochw. ? Z 10 min mi tam jeździł.. Niepokoję się,ale mam nadzieję, że to tylko tak po tym badaniu i już będzie ok.

aha, no i zdecydowałam się pobrać jeszcze krew, żeby zobaczyć,czy na pewno wszystko ok, wyniki na tydzień
 
reklama
Patula dziekuje. Ja mialam plamienia po badaniu i okazalo sie ze mam polipa:dry:
Jezeli do jutra sie bedzie utrzymywalo dla spokoju podjedz niech sprawdza. Pamietaj ze wszystko jest rozpulchnione i nawet po stosunku moga sie pojawic plamienia
 
Do góry