reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

ulkan, kiniusia gratuluję :) super ze same dobre wieści :)
noelka następnym razem jeśli źle się poczujesz to poproś kogoś o miejsce - na pewno zrozumieją i ustąpią, a Ty nie ryzykuj i uważaj na siebie. Jutro trzymamy kciuki.
kociatka niestety nic o płci nie mówili. Mówisz że na chłopaka wygląda? Ja jakoś też mówię o nim "on" hehe. Zobaczymy :)
 
reklama
helendorka - super fotki i ciesze się, że wizyta udana :-)

kiniusia - czekam i czekam na wieści od Ciebie - i watro było :tak:
gratuluje wizyty i cieszę sie, ze wszystko ok i że MM juz jutro wraca!!!!!!!!!!!

ulkan - szkoda, że tyle się wyczekałaś, ale dobrze, ze wszystko ok!!!!

Noelka - mam nadzieję, że juz nie będziesz miała takich przygód w drodze do pracy, biedactwo.....
i czekam na wieści po jutrzejszym USG!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Szczebiotka, ja sie na tym naprawde nie znam, troche poczytalam, troche poogladalam. Akurat Heledorka i Kiniusia wstawily dosc wyrazne fotki i mozna sie pobawic w zgadywanie. Ale to ciagle zgadywanie... Popatrze i powroze, jesli zdjecia dobre.

Kiniusia, tak mi sie nawet wydaje bez patrzenia na zdjecia, ze u Ciebie POWINNA byc dziewczynka. Zgodnie z zasada, ze "dzieci nie odchodza, jedynie zmieniaja swoja date urodzenia":-)

Heledorka
, masz przeczucie na chlopca? No prosze! Chociaz, to tez nie zawsze sie sprawdza. Ja mialam silne przeswiadczenie, ze to baba, a tu doktorek oznajmil...chlop:-p
 
Zobaczymy ja się nie nastawiam ani na jedno ani na drugie, będzie co ma być ;)
W pierwszej ciąży miałam przeczucie na chłopca, nawet od początku mówiłam on, on, on.. i w 17 tygodniu lekarz mówi no na 80% będzie córeczka, potwierdzimy na połówkowym. Nic nawet mężowi nie powiedziałam. Potem poszłam na połówkowe i pierwsze co mówię do niego, no niech pan zobaczy czy tam nic nie wyrosło :p Tak więc ja tam mojej intuicji już nie wierzę :-p
 
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt :) Kiniusia, super, że w końcu odetchnęłaś i udało Ci się przespać noc :)

A ja się w końcu zebrałam i wrzucam zdjęcia z ostatniego USG. :-) Na razie o płci cicho-sza, i prawdę mówiąc moje przeczucia co do chłopca zmieniają się w drugą stronę... ;)

maluch1.jpgmaluch2.jpg
 
reklama
Do góry