reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

ja właśnie wróciłam od lekarza wyniki dobre, tylko się okazało że lekarz u którego byłam poprzednio (bo moja gin była na urlopie) zapomniał dać mi skierowanie na usg, teraz dopiero termin jest na wrzesień i musze na szybko gdzieś szukać żeby zrobić prywatnie.
i okazało się że jak boli brzuch to mam brać nospę a ja się bałam że zaszkodze maluszkowi
 
reklama
Kinajaka super, że wyniki dobre no i trzymam kciuki by się udało to usg zrobić szybciej.
Onesmile a mnie własnie dr powiedział że nawet 3x2 tabl dziennie mam brać jak mnie boli brzuch i akurat o to się nie boję wziąć. Zresztą z Oliwią też tak brałam, dodatkowo jeszcze duphaston biorę ale teraz z dwóch tabl mam schodzić do jednej chyba, że będzie mnie bolało bardzo.
 
dziewczyny fajnie, że u Was wizyty udane :-D ja jestem załamana bo dziś mam ostatni dzień urlopu :wściekła/y: i do tego fatalnie się czuję bo mnie mdłości wykańczają :angry:
 
Ja mam jutro moją ważną wizytę....
Jeszcze wcześniej będę wiedziała co i jak bo wyniki badań będą przed południem....

Wy możecie brać No-spa a ja nie, mam zakaz....
 
Zobacz załącznik 488424
Mój mały wielkolud. Serce mi waliło jak oszalałe jak ginek zaczynał USG robić ale jak zobaczyłam i usłyszałam tego Szkraba to ulżyło mi na całego i łzy w oczach stanęły od razu. Wspaniałe uczucie. Faseloleczka wygląda jak jakiś ufoludek, mam nadzieję, że za miesiąc jak pójdę to już przybierze bardziej ludzkie kształty :) No i znowu czekanieee aż do 1 września :) Czuję, że będzie dziewuszka :)

Każdej życzę takich przeżyć!
 
reklama
Zobacz załącznik 488424
Mój mały wielkolud. Serce mi waliło jak oszalałe jak ginek zaczynał USG robić ale jak zobaczyłam i usłyszałam tego Szkraba to ulżyło mi na całego i łzy w oczach stanęły od razu. Wspaniałe uczucie. Faseloleczka wygląda jak jakiś ufoludek, mam nadzieję, że za miesiąc jak pójdę to już przybierze bardziej ludzkie kształty :) No i znowu czekanieee aż do 1 września :) Czuję, że będzie dziewuszka :)

Każdej życzę takich przeżyć!

Serdecznie gratuluje!
 
Do góry