reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Ja też po wizycie, widziałam maleństwo które ma zaledwie 1,32cm a jest już najukochańszym człowiekiem dla mnie. Miałam kilka dni plamienia, lekarz nie ma pojęcia skąd, wszystko jest ok, nie ma krwiaka ani nic takiego. Serducho bije i to jest najważniejsze. Ze względu na plamienia mam brak dupka 2x1 dziennie, i za dwa tygodnie ze wszystkimi badaniami na kontrolę. najważniejsze że lekarz mi powiedział że ciąża wygląda na 100% zdrową:-)
 
Jula - fantastycznie! Ja też miałam plamienia w poprzedniej ciąży i też nie wiadomo dlaczego. Oszczędzaj się, kochana, żeby takie problemy nie wróciły. Wszystko będzie super!!!

Natalia, miałam USG piersi przed ciążą, na pierwszej wizycie dodatkowo badał je lekarz. Miałam tonę badań krwi, podstawowe badania moczu, cytologii nie było, bo robiłam niedawno.

Zdjęcia mam jakieś niewyraźne, więc raczej nie wkleje. Jak wspomniałam na głównym wątku, maleństwo ma 2,7 cm i jest bardzo ruchliwe:-D
 
Natalia ja się badałam dogłębnie przed ciążą (usg, cytologia, bad.piersi)a jak narazie w ciąży miałam tylko usg właśnie z tego względu. i mnóstwo badań (mocz,krew)zleconych. Widziałam właśnie dużo oznaczeń w karcie ciąży i też się zastanawiałam kiedy coś będzie badane ale jak narazie głowy sobie tym nie zaprzątam. Lekarz przy pierwszej wizycie mi powiedział że nie będzie mnie za bardzo mordował (robił mi tylko usg) i że na następnej posprawdza dokładnie, być może dlatego że było wcześnie?(4-5 tydzień ciąży)
 
Ja też po wizycie, widziałam maleństwo które ma zaledwie 1,32cm a jest już najukochańszym człowiekiem dla mnie. Miałam kilka dni plamienia, lekarz nie ma pojęcia skąd, wszystko jest ok, nie ma krwiaka ani nic takiego. Serducho bije i to jest najważniejsze. Ze względu na plamienia mam brak dupka 2x1 dziennie, i za dwa tygodnie ze wszystkimi badaniami na kontrolę. najważniejsze że lekarz mi powiedział że ciąża wygląda na 100% zdrową:-)
gratulacje! :)

Ja mam do Was pytanie. Jakie miałyście robione już badania? W ogóle badał Wam lekarz piersi?
ja miałam normalne badanie palpacyjne, usg, badanie piersi i mam jeszcze listę badań do zrobienia, mocz, morfologia, glukoza, grupa krwi i kilka innych ;)
 
Hmmm, a mój lekarz w ogóle się moimi piersiami nie przejmuje, odkąd do niego chodzę, to nie badał ich ani razu :| Chociaż na chwilę obecną, to nie wiem czy w ogóle dałabym mu ich dotknąć, bo bolą jak nie wiem co :|
 
reklama
Ja miałam badanie piersi na pierwszej wizycie, w poprzedniej ciąży choć prowadził ją inny lekarz też miałam badanie piersi na pierwszej wizycie. Na razie miałam badania ogólne, morfologia, glukoza, mocz i o dziwo teraz USR, a myślałam, że z wirusówkami każe USR zrobić. Dzisiaj na wizycie mam dostać skierowanie na wirusówki- txo, przeciwciała różyczki, cytomegalia itd nie pamiętam co tam jeszcze było.
 
Do góry