reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

nimitii ja to sie boje tego badania, bo ja w ogole slodkiego nie lubie. a cytryne sobie obieram na czastki i wcinam :tak: to moj maly przysmak. uwielbiam cytrusy, szczegolnie takie strasznie kwasne mandarynki! no i z zylami mam identycznie, mi w Krakowie (Diagnostyka) zawsze z dloni pobierali i trwa ro minimum 15 minut, a pielegniarka tylko ciezko oddycha i oczami przewraca...
 
reklama
Dezzi ja sobie całą cytrynę dałam :) nawet poszło jakoś ale do tego momentu przestałam cukrować herbatę :/ mnie nawet te 3 h nie dobiły tyle co to, że ja nie mam dobrych żył do pobrania i nie da mi sie nigdzie wkłuć :/ zazwyczaj pobierają mi krew miedzy palcami i wtedy jakoś im sie udaje.


3h??? Ja po 2h miałam przyjść... Ja też do żylastych nie należę. Jeszcze na prawej ręce mam żyłę tą łokciową i mogła mi z niej pobrać, ale po tych 2h kazała mi dać drugą rękę i stwierdziła że są za cieniutkie żyłki i kuła drugi raz w to samo miejsce na prawej ręce...
 
maryńka nie martw sie aż takie obrzydliwe to nie jest, jedynie bardzo baaardzo słodkie :/ jakbyś poł kg cukru wsypała do plastikowego kubeczka z wodą. Ale cytryny sobie nie żałuj :) ja też wcinam cytrynę i jak ty mandarynki ( właśnie to robie :D ) myślę że może ci być trudno dlatego bo nie lubisz słodkiego, a z żyłami to współczuje :/ będą się męczyć :/
 
nimitii tu w Wiedniu babce po 5 minutach poszukiwania zyl i bardzo mocnym zacisnieciu paska udalo z prawej reki w zgieciu pobrac, tylko oni tu (nie wiem jak jest teraz w PL) pierwsze taki wenflon zakladaja z rurka, przez ktora do strzykawki krew splywa :szok: normalnie szokujace :tak:
 
Melduję, że my już po USG połówkowym, maluszek zdrowiutki, choć znowu nieskory do współpracy - główka wciśnięta w moje biodro i koniec :-D. Ale w końcu udało się wszystko oglądnąć, pomierzyć i stwierdzić, że noszę w brzuszku zdrowiutką córcię :-).
Jutro wrzucę fotki i filmik, jeśli się uda:tak:.
 
Melduję, że my już po USG połówkowym, maluszek zdrowiutki, choć znowu nieskory do współpracy - główka wciśnięta w moje biodro i koniec :-D. Ale w końcu udało się wszystko oglądnąć, pomierzyć i stwierdzić, że noszę w brzuszku zdrowiutką córcię :-).
Jutro wrzucę fotki i filmik, jeśli się uda:tak:.

Gratuluje maleńkiej Księżniczki :)
 
reklama
Do góry