reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Betina mnie jak dotychczas bada na każdej wizycie. A powiedz mi proszę, co lekarz powiedział o tym twardniejącym brzuchu? Mi twardnieje czasem tak sam od siebie, nie po seksie, bo na razie nie możemy, ale co generalnie lekarz o tym mówił?
 
reklama
patula powiedział ze to od seksu wlasnie (to akurat wiedziałam ;) ). Są to skurcze macicy wywołane po pierwsze przez ruchy, wstrząsy, tarcie a po drugie przez plemniki które same w sobie wywołują skurcze (po to zeby przy takim skurczu zostały wsyśnięte wyrzej - ale to jest potzebne tylko przy staraniach o dzieciatko ;) ).
U mnie taki twardzy brzuch nie boli i po chwili leżenia, odpoczynku po przytulaniu przechodzi, wiec poki co sie nie martwie. A w pozniejszym etapie ciąży zobaczymy
 
kurcze no wlasnie tak sobie mysle ze jednak powinno sie takie szybkie bad gin zrobic zawsze. bo jesli chodzi o te problemy z szyjka to pewnie nie zwsze czuc ze cos jest nie tak, tylko wychodzi to przy badaniu.
za 3 tyg mam kolejna wizyte, to sie upomne jesli sam nie bedzie chcial.
 
Betina na każdej wizycie mam badanie ginekologiczne, USG, no i standardy z ciśnieniem, wagą, jakimiś wynikami!! i zawsze mi lekarka sprawdza szyjkę dokładnie!! Na najbliższej wizycie mam połówkowe także zaklepałam jakby 2 terminy (osobny czas na zwykłą wizytę i osobno na dłuższe USG).
 
Ja nawet nie na każdej wizycie mam USG ale szyjkę bada mi zawsze (notabene, po badaniu chyba najbardziej mi brzuch twardnieje) plus to wszystko, co wymieniła trytytka.

A dziś USG połówkowe. I będę miała płytkę z nagraniem :-).

Natalia, cudownego masz synusia :tak:.
 
pada snieg, pada snieg... kurcze zima na calego, a tu trzeba sie z domu brac :sorry2:

makunia to powodzenia na wizycie, trzymam &

Ja wizyte mam jutro o 16. Musze sie przygotowac na wyprawe cale 2 pietra nizej. Wchodze pytam czy jest opoznienie, czy mocz dostarczyc. Wracam o wyznaczonej porze, albo do mnie dzwonia :-D i love this game :tak:
Poki , co bylam 4 razy, zawsze badanie dowcipne, mam nadzieje, ze teraz brzuchol bedzie w akcji, bo to juz 18 tydzien! W sumie to mialam USG na przeziornosc karku robiona "normalnie".

Strasznie sie ciesze, ze lekarz jest na miejscu, jak zaczne rodzic za dnia, to pierwsze do niego lece :tak:
 
reklama
Do góry