reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Ale Wam fajnie dziewczyny! :) zaciskam za wizyty i czekam na filmiki ;p
Ja połówkowe dopiero za 2tyg :-(

A co do badania, moja lekarka też na każdej wizycie mnie bada+usg
 
reklama
makunia to powodzenia na wizycie!

ale wam zazdroszcze dziolchy, ja mam tylko 3 wizyty u lekarza przez cala ciaze i tylko 2 usg. za tydzien mam ost. polowkowe. lekarz tu w ogole nie bada, chyba ze sama poprosisz, no i przyjmuje ogolny, a nie ginekolog. ginekologa to ja tylko przy porodzie widzialam. heh... cala ciaze prowadzi polozna, ale co kraj to obyczaj... dlatego docencie zaangazowanie waszych lekarzy. tu stawiaja na /co ma byc to bedzie/ czyli zero badan na cukrzyce, zero tab. na podtrzymanie ciazy itd.... w pierwszej ciazy mialam lekarza polaka od okolo 25.tc, a teraz nie ma szans, bo przeprowadzilam sie na wioche i jest tylko dwoch.... no coz. licze na to ze nic mi nie jest i nie bedzie ;-)
 
Asinka, o której masz wizytę? Ja muszę czekać do 19, dłuuugo :-D.
Maryńka, jak tylko będę miała taką możliwość to wrzucę filmik wieczorem ( a jak nie, to jutro rano).
Herbata, kurczę ja chyba się nie nadaję do tamtejszej opieki medycznej...Już przy naszej częstotliwości wizyt u gina nosi mnie z niecierpliwości:sorry2:.
 
makunia i Asinka85 fajnie się macie, że zobaczycie maluszki :) powodzenia!
Herbata współczuję i podziwiam, tak jak makunia jak mam przerwę w wizycie 4 tyg to już mnie niecierpliwi czy wszystko ok, życzę Ci żeby wszystko było dobrze
 
Makunia ja już blisko, bo na 15 :-):-)
Zapisałam się na połówkowe i prenatalne do Katowic, do mojej lekarki na 19tego listopada, ale na 13.30 i będę musiała jechać sama, bo mąż ma 2 zmianę :-(
 
a mnie jutro czeka krzywa cukrowa :/ badanie na toksoplazmoze i morfologia. Ehhh najgorsza z tego jest i tak krzywa cukrowa ;/

Ja też to dzisiaj miałam... 75g... Obrzydlistwo... Polecam wkropić trochę cytryny i nie mieszając od razu wypić dopóki nie poczujesz mocno słodkiego i znowu cytryny dużo i kilka łyków... Najgorzej później to czekanie gdzie masz słodko w buzi i Ci niedobrze...
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, powodzenia Kobietki.
Natalia super filmik :-)
Mam nadzieję że reszta mam też się dziś pochwali swoimi pociechami :-)
Mnie glukoza czeka dopiero za jakiś miesiąc, ale na samo wspomnienie już mi niedobrze.
Betina79 mnie dr na każdej wizycie bada ginekologicznie potem robi usg. Wcześniej mierzy ciśnienie, ważę się, przeprowadza wywiad "jak się pani czuje itp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dezzi ja sobie całą cytrynę dałam :) nawet poszło jakoś ale do tego momentu przestałam cukrować herbatę :/ mnie nawet te 3 h nie dobiły tyle co to, że ja nie mam dobrych żył do pobrania i nie da mi sie nigdzie wkłuć :/ zazwyczaj pobierają mi krew miedzy palcami i wtedy jakoś im sie udaje.
 
Do góry