reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
A my wlasnie wróciliśmy z wycieczki do Rzymu. Przeżyliśmy lot samolotem - niestety w jedna stronę z fochem. Ufokowi tak nie podobał sie pobyt w samolocie, kręcił sie i wiercil w brzuchu, a potem przed calutki dzien i noc pprotestował i sie nie ruszył (troche sie przestraszylam). Na dodatek sie czyms zatrulam i cały dzien nic nie mogłam zjesc i zwymiotowalam. W drodze powrotnej bylo juz dobrze.
 
co do twojego postu:

czyli że z wewnątrzną szyjką dobrze, a zewnętrzna kótka tak?
a ona ci się skróciła, czy od początku taka była?
bo u mnie niby lepiej że ta zewnętrzna szyjka krótka od początku- w senesie że nagle nie zaczęła się skracać, może taka anatomia po prostu, ale trzeba się jej bacznie często przyglądać i liczę że będzie dobrze :)

a usg połówkowe mam 8 listopada :)
najpierw 7 listopada mam wizytę kontrolną u mojej gin i będziemy podglądać szyjkę, a dzień później, jedziemy do Krakowa podgądać malucha :)

Truskafffciu, skrocila mi sie ta szyjka, niestety. Zewnetrzna. Byla normalna i "zjechala". Mysle, ze chodzenie o kulach zrobilo swoje:dry: Niemniej wewnetrzna czesc nie jest juz taka krotka i nie rozwiera sie (co najwazniejsze). W poprzedniej ciazy w 24 tyg ta czesc wlasnie rozwierala sie i tworzyl sie taki lej:szok: Doktorka wtedy miala taka mine podczas badania, ze zaczelam ryczec zanim dowiedzialam sie czegokolwiek:baffled: Na szczescie udalo sie, uda sie i teraz! Na razie nie jest tragicznie, ale oczywiscie mogloby byc lepiej.

Trzymam mocno kciuki i za Twoja szyjke i za dobre wiesci na polowkowym!
 
Ostatnia edycja:
Asinka, Makunia gratuluję Córeczek!!:-) Super, że zdrowe i pięknie rosną a do tego zechciały się ujawnić Mamusią.

Natalia super ten filmik, zwłaszcza przejścia na 3d zrobiły na mnie wrażenie, przystojniacha z Twojego Synka:tak::-)
Makunia czekam niecierpliwie na Twój filmik
 
reklama
Do góry