reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

reklama
Pokże Wam dzis moje maleństwo, tak pięknie się wierciło przy badaniu...

Mam nadzieję że wszystko niedlugo sie wyjaśni i będę mogła cieszyć sie moją kropeczką:(
 

Załączniki

  • 100_8918.JPG
    100_8918.JPG
    34,7 KB · Wyświetleń: 97
  • 100_8915.JPG
    100_8915.JPG
    46,7 KB · Wyświetleń: 84
  • 100_8918.JPG
    100_8918.JPG
    35,6 KB · Wyświetleń: 92
Ostatnia edycja:
a mam pytanie do Was. W 9 tc moze juz jezdzic po brzuszku zeby zobaczyc dzidziusia czy dalej wklada dopochwowo? czy po prostu tym drugim lepiej i dokladniej wszystko zobaczyc poki babelek jest jeszcze maly?
 
Ja byłam wczoraj na USG i bardzo upierałam się żeby przez brzuch. Lekarz się ze mnie śmiał, ale pokazał mi przez brzuch - widziałam baaardzo niewyraźny obraz. Potem zrobił odśrodkowe i wszystko było dużo wyraźniejsze, gon powiedział że może nieprzyjemne ale daje większe możliwości, i dokładniejsze pomiary.
 
A powiedzcie mi czy to co widzę między nożkami u mojego maluszka to to co myślę, czy na razie nie idzie tego stwierdzic? szczerze mówiąc nawet nie pytałam lekarza, bo byłam przejęta tymi wynikami.. dopiero teraz się przyjrzałam dokładniej..
 
a oto moje cudenko..w koncu moge sie pochwalic... ma cale 2,5cm i wyglada na 9 tygodni i jeden dzien :)
 

Załączniki

  • usg.jpg
    usg.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 76
em_ka, ja w pon. mialam robione najpierw przez powloki brzuszne - obraz byl bardzo niewyrazny i mialam wrazenie, ze babka, zeby cos zobaczyc chce mi wcisnac ten przyrzad w kregoslup:wściekła/y: a na dopochwowym bylo wszystko elegancko i bez bolu widac.;-) CRL 2,64 - 9 tyg. 3 dni...:-)

Dodi, no masz 50% szans :-D:-p Fajne to 3D:-)

Malagorzatka, sliczne malenstwo.
 
mala-gorzatka28 superancko widac, normalnie szok O_O tak szegolowo :-)

emkamek, danuska no to wlasnie tez tak myslalam, ze gdyby sie dalo po brzuszku to gin z przyjemnosci nie wsadzalby tego dopochwowo :-D za male malenstwo zeby sie USG przebilo przez to wszystko hehe
 
reklama
Do góry