reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

reklama
aaaaaaaaaaaa nareszcie sie doczekalam mojego kolejnego USG. Z dzieciatkiem wszystko ok, strasznie uroslo od ostatniego razu, poplakalam sie az bo ostatnio bylo widac jedynie mala plamke, a teraz ogladalam malego czlowieczka ktory machal raczkami i nozkami. Niesamowite przezycie!! to juz 9tc i bobas ma 2,5 cm :-D wklejam zdjatka.
66zuav.jpg
30svkfa.jpg
 
Corin teraz czekam na wizyte ale juz w hiszpanii wiec 10.01.2011. Tam musze zaczac od zera, czyli badania ginekologiczne, badania krwi itd.. nie wiem kiedy zrobia mi USG, mozewe ze od reki a moze wyznacza termin. Tak sie ciesze ze nie moge nawet tego opisac. Co za roznica wielkosci i ksztaltu!! Zaczelam sobie na lozku w gabinecie twarz rekami zakrywac bo niedowierzalam co widze. Szkoda ze moj D. nie mogl byc ze mna :-(

ślimakowa a co ty myslalas. Maluszek bedzie sportowcem, jak mamusia :-D hahaha
zobaczysz za miesiac jakie pozy mi bedzie strzelal na zdjeciach :-D
 
Wisieńka to twoje bedzie superancko wychodzilo juz na zdjatkach, jesli ja mialam robione 2 tyg temu i byla tylko czarna plamka z pecherzykiem a teraz juz widac raczki i nozki, to wyobrazam sibie jaki bedzie za nastepne 2 tyg. Brzusio nawet powolutku mi zaczyna rosnac, najbardziej po jedzeniu go wybija bo rano to tak slabiutko :-D
 
No to i ja się dopisuję:)
Maluszek ma już 12 tygodni, choć według USG i wielkości to już 13. Zobaczymy jak to dalej będzie;)
Wiercił się strasznie, ale poprosiłam lekarza, żeby spróbował uchwycić go w całości z nóżkami i rączkami i udało się:)
Zobacz załącznik 311505
 
reklama
Emka śliczny mały człowiek, coraz wyraźniejsze te nasze Dzieci :-)

Basieniak niesamowite że tak szybko rośnie, widać dużą różnice między tymi naszymi 9-10 tyg a twoim :szok::-D A ile ma CRL tak z ciekawości?
 
Do góry