reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

na poczatku chcę się przywitać, od jakiegoś czasu Was podczytuje, a teraz chcę się "pożalic" troszkę - byłam już na usg, widziałam moją piękną kruszynkę nawet poruszała się podczas badania, wszystko w porządku itp ale nie mam zdjęcia :/ - lekarz nie ma drukarki - nie mogę sobie popatrzeć na moją kruszynkę, zazdroszczę Wam też chciałabym się wszystkim pochwalić :/
 
reklama
Ja juz pierwszą wizyte mam za sobą. Cieszę się, że wybrałam taki termin, wcześniej nie było chyba większego sensu ;-)
Sama sie zarządziłam i poszłam z badaniami - doktorek pochwalił, sama brałam Folik 1 raz dziennie, też powiedział, że dobrze i dalej mam tak brać. Zlecił dodatkowe badania, m.in. na HIV, które teraz sa obowiązkowe. :eek::confused: No w sumie w dzisiejszych czasach.....Dzidzia pieknie rośnie, ma już 1,5cm. Serducho pięknie biło, miarowo. Ja to nawet widziałam, jakby się poruszał.
O kurcze, jest do góry nogami, a przeciez ja odwróciłam......Zaraz to poprawię ;-) Dooobra, niech będa dwa ;-)
 

Załączniki

  • Dzidziolek.jpg
    Dzidziolek.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 81
  • Dzidziolek.jpg
    Dzidziolek.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 89
Ostatnia edycja:
Kasiulka!!!! Gites cudo!!!!fajnie fajnie ech... ale ten czas nam leci hehe niedługo będziemy wstawiać zdjecia już większych bąblów! hehe fajnie....
 
Kasiulka sliczne malenstwo!!!!!
ostatnio malo bywam nadchodzacy tydzien rowniez bede zadko bo dalej bede pilnowac malej a myslalam ze juz bede miec luz ale chociaz kaska wpadnie hehe
 
reklama
dziewczyny jak wstawiacie zdecia najlepiej podrzucic je na serwer TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting wgrywacie tam zdjecie z kompa, pozniej zaznaczacie na ile ma pomniejszyc i wyskakuja wam bezposrednie adresy z serwera, pozniej kopiujecie adres ktory zawiera URL i wklejacie tutaj do odpowiedzi i super wszystko widac, a takie malutkie to ciezko sie oglada.
ja sie ostatnimi czasu czuje jakbym juz ze 100 kg wazyla, cieko mi tak choc jeszcze zbytnio brzucha nie mam, ospala futrzana pani misiowa xD hahaha oj zeby chociaz bylo ten brzuszek widac to bym jeszcze to jakos usprawiedliwiala ale tak? bez brzuszka i taki ciezar czuc? no cos tu nie gra ...
 
Do góry