reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

Jeju maqnio jaki słodziak juz duży, juz nie mogę się doczekać mojego usg (idę w piątek), też mam nadzieję poznać płeć!
z dnia na dzień nasz dzieciaczki rosną, wielka różnica między 13 tyg a teraz! Już taka miniaturka małego człowieczka:)
 
reklama
Śliczności:) A ile ma cm? Mój wyglądał podobnie, choć chyba był trochę mniejszy. Szkoda, że nie mam jak wstawić zdjęć, bo nie mam skanera:( Jak zrobimy usg 3D około 20 tygodnia, to będę miała na płytce i na pewno tu zamieszczę:)
 
oj maqnio ale swietnyyyyyyyyyyyyy :-D widac zebra i kregoslyp, jazda na calego ze tak powiem. Babel jak sie patrzy i super ze macie plytke z USG z filmem. Jesli u mnie nie bedzie takiej mozliwosci to sama sobie nagram bo jednak zdjecie to nie to samo co film. Rewelka. Posmyraj go ode mnie, tylko noo... wylecuj w raczke, albo glowke :-D bo teraz z tym molestowaniem to tak glosno ze nawet zdjecia nagiego zrobic nie mozna, to zebys nie smyrnela tam gdzie nie trzeba :-D
 
Cudny bąbel!!!! supcio!!!! Taki już duzy... cacy no jak chopak to gitara ja też czekam na wiadomość, od początku mam przeczucie ze moze bedzie ale na ost usg w 13-14 tyg nie powiedzial mi, bo za wczesnie.... Causki! i jeszcze raz gratki!
 
Dziewczyny czy w 12 / 13 tyg miałyscie robione USG dopochwowe czy juz przez brzuch? Pytam, bo w piatek (14-go) idę na badania, bedę w 12t+4d i chcę jecha z meżem. Chciałabym, zeby sobie popatrzyl na babla, ale jak dopochwowo to chyba nic z tego :/
 
dziewczyny dziekuję za ciepłe słowa:)
dodi no faktycznie nasz bable wygladaja jak miniaturki małych ludzików. Teraz to juz będą tylko rosły jak na drożdżach:)
magia niestety nie udało sie zmierzyc całego dzidziolka, bo bardzo się ruszał a poza tym ginka powiedziała, że jest już na tyle duży, że wymiar i tak nie byłby do końca rzeczywisty. Pomierzyła za to, te częsci ciała, które maluch dał sobie zmierzyc (główkę, kości przedramienia, uda i wymiar stópki - każda ma po 18 mm) :-)
em-ka, obiecuje posmyrac babla po główce od cioci Em_Ki. Na pewno będzie zachwycony:) Filmik z badania to fajna sprawa. Jest super pamiątka no i zawsze możesz sobie w domku pooglądac dzieciątko raz jeszcze.
zuzu rzeczywiscie 13-14 tydzien to moze byc za szybko, ale nie martw się. Za chwilkę dzidzia urośnie i ginek może wypatrzy co tam ma między nóżkami:)
corin ja w 12t4d miałam robione usg sądą brzuszna. gin spróbował dopochwowa, ale nic nie było widać.
 
Corin ja jak bylam ostatnio na wizycie 23.12 wszedl ze mna maz ale pytalam go na wczesniejszym spotkaniu czy moze ze mna i to byl 10t2d i mialam dopochwowo a teraz jak bede to juz mi zapowiedzial ze przez brzuch bedzie...
 
Mnie od chyba 12 tyg lekarz badał przez brzuch, ale jak byłam u innego lekarza to w prawie 13 tyg miałam usg dopochwowe i super było wszystko widać, nie wiem może to zależy od sprzętu, wiem, że ten drugi lekarz też miał super sprzęt. Więc zależy od lekarza, sprzętu, ale i od tego jak się maluch ułoży, bo pewnie jak przezpochwowo by nie było widać to spróbowałby przez brzuch.
 
reklama
:wściekła/y:jaaaacie jak mnie wkurzaja progi zwalniajace na ulicy, co chwile tylko zaliczam w aucie jakies hopy i siupy do gory. Juz sie wydarlam na nojego zeby stanowczo zwalnial bo kurde az mi caly brzuch podskakuje na nich i boje sie zeby sie cos nie stalo! :-(
wczoraj wieczorem mialam takie lekkie skorcze macicy, chyba z dobre 20 min, lekkie klocie. Polozylam sobie reke na brzuchu i pozniej przestalo. Dziwne uczucie. Dawno takich nie mialam, jak juz to jeden a porzadny.
 
Do góry