reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

Zobacz załącznik 315214A tutaj moje kochane 6,8 cm machajace nozkami!
Serducho bije 164 na minute, na ekranie widac bylo nawet paluszki...! :-)

Mongerood - wow blizniaki - gratulacje podwojne!

Troszke sie nadal przejmuje czy na pewno wszystko bedzie dobrze- no ale to chyba normalne.....
 

Załączniki

  • Fasolinka 5 jan.jpg
    Fasolinka 5 jan.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 80
reklama
haha jak bedzie dziewczynka to od razu na top model z takimi nogami! ;)
A moj T. wczoraj jak ogladal nasze Malenstwo to powiedzial ze glowe by dal ze widzial miedzy nogami cos dyndajacego, hahaha....ja tam nic nie widzialam, a lekarz nie chcial powiedziec. Mi wszystko jedno - byle bylo zdrowiutkie!
 
hanami no...... kochana cacy! Też chyba myślę że dziweczynka bedzie........ u Ciebie! Ale zyczę tego co pragniesz oby zdrowe!!
 
no hanami faktycznie, jak dziewczynka będzie to do top model a jak chłopiec to może jakimś biegaczem zostanie, kto wie..może nosisz w brzucholku przyszłego mistrza świata:-)
 
hanami twoj partner zobaczyl to, co chcialby zobaczyc, czyli siusiaka ^^ pewnie jak kazdy facet chce synka wiec sobie juz wyobraza wszystko co tylko mozliwe. Ja mam nadzieje ze bedzie dziewczyna ^^ nie chce tu wybrzydzac bo jednak zdrowie na pierwszym miejscu, jednak strasznie bym chciala mala Nicole :-D
 
hanami gratki wielkie dzidziol sliczny:)

No moj J tez od zawsze powtarza ze chce core choc jedna ma... dla mnie to obojetne byle by zdrowe:)
 
reklama
Do góry