reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

ja chcialabym zeby nasz dzidzius odziedziczyl karnacje po tacie bo ma sniadawa, oczy w sumie wszystko jedno bo oboje mamy niczego sobie :-D tylko te wlosy taty ekhm... :-D aaaa z reszta! niech wyjdzie nawet z tymi afro wlosami taty oby tylko zdrowe ^^ az mnie skreca , nie wiem jak wytrzymam do tego poniedzialu, jestem ciekawa czy od razu mi zrobia USG czy wyznacza inny termin, w sumie juz bede w 12 tygodniu, hm...
 
reklama
dzidzia klaszcze.jpgdzidzia klaszcze. Czarek mówi, ze boksuje, ale dziewczynki chyba nie boksują ;-)
 
mailuj ja mysle, ze babel mysli ze go macica atakuje i probuje sie bronic :-D jestem za bo boksowaniem, bo do klaskania na tym zdjeciu mu daleko :-D ale superanckie przody ma, glowa duza jak sie patrzy hihihi
 
jestem pod wrażeniem morgrnrood:-) podwójne gratulacje
zuzu , monia , mailuj przecudowne fotki
 
reklama
Do góry