reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

810721SKRAK_K_ Sikora_20110104_094137_0005.jpg810721SKRAK_K_ Sikora_20110104_094137_0001.jpg810721SKRAK_K_ Sikora_20110104_094137_0011.jpg


A to zdjecia moich blizniakow :szok: dalej jestem w szoku ze dwa :)
 
reklama
morgenrood ale superanckie i juz takie duzeeeeeeeee O_O :-D no to bedziecie mieli, jak to sie mowi, podwojna radosc :-D dwie pieczenie na jednym ogniu :-D az mi sie geba nie zamyka od usmiechu ^^
 
morgenrood no cacki blandzki!!!!!!!!!! ale jaja i jakie podwójne szczęście!!!!

a teraz daje moje... ;-)
Usg robione 30go grudnia i bylam wtedy w 13 tyg
P1040003a.JPG
 
morgenrood nie no bomba, piekne dwa maluszki!
zuzu2 faktycznie widac juz dokłądnie cała buźkę, słodko sobie leży bąbelek
monia_26 po pierwsze sliczny dzidzius, nawet bródke widac, po drugiej witaj imienniczko i do tego w tym samym wieku:)
 
zuzu2 rzeczywiscie widac bardzo dokladnie twojego szkraba, az sie swojego kolejnego USG doczekac nie moge :-) i caly czas sie zastanawiam do kogo bedzie podobne. Oby nie odziedziczylo wlosow po tatusiu bo bedzie mialo ciezkie zycie :-D

monia_26 gdy zrobia takie przyblizenie wydaje sie jakby byl juz gotowy do wyjscia na swiat, a przeciez to dopiero kilka cm.
 
maqnio, witaj, nie wiedziałam że ty też jesteś Monia :):):) Ja jestem rocznik 1986 :) i 26 stycznia będę obchodzić 25. urodzinki :)

em_ka, zgadzam się z Tobą :) Kilka cm a wygląda jak bobas przed porodem :) Ale cuda w nas rosną....
 
reklama
No laski cudne te maleństwa !!!!! tylko ogladać heheh. Ja bylam na wizycie u gina to zrobil mi jeszcze raz usg ale chcial zmierzyć szyjkę ale już jak robil to jeszcze raz pokazal mi juz 4 dni starsze niunio ja to bym z checia robila codziennie heheh Piękne te nasze maleństwa!!!
Em ka no ba im starsze tym lepiej widać zobaczysz jakie twoje cacy bedzie!!!!! Ja tez sie zastanawiam do kogo heeh mam nadzieje ze do ladnej mamusi heheh choć memu męzowi nic nie brakuje heheh :-)
 
Do góry