reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
Dziewczyny raz sie zyje :) Moja kolezanka fotografka zrobila juz mi druga sesje ciazowa, pierwsza nie byla tak odwazna, ale pomysl moim zdaniem jest ciekawy i niepospolity. wszystkie ciazowe sesje sa bardzo delikatne, my chcialysmy pokazac ze mama w ciazy moze wygladac seksownie. :)
 
Super pomysł, a w jakim mieście ta Twoja friend fotografuje? Gdyby było blisko to ja bym się pisała :-) Niebanalne, odważne ale piękne... Trochę mam już dość schematycznych ujęć typu: serduszko z dłoni na brzuszku, klocki ułożone w imię Maluszka, mama wyjadająca ogórki kiszone ze słoika, buciki na brzuchu itp. Każda sesja wygląda tak samo.
 
A mi podobają się te sesje "schematyczne", uważam że każda kobieta w ciąży wygląda seksownie i nie potrzebuje dziwnych ubranek. Nie kojarzy mi się to z seksownością, są ciekawe ale zdjęcie Elzu w prostej białej koszuli na wiklinowym krześle jest bardziej zmysłowe.
I co mnie to interesuje ile osób ma takie samo zdjęcie w domu, moje będą inne bo będę na nich ja i mój brzuszek :)
I jak tylko znajdę dobrego fotografa to też zrobię sobie taką sesję, ale od rana szukam i nie bardzo mi idzie
 
Rtyska polecam Poruszenie - Studio Fotograficzne Kraków, Sesje zdjęciowe Kraków, Fotograf Kraków, Fotografia Reklamowa ta babka jest z Krakowa i robi cudne zdjęcia ciężarnych. Wchodzisz w portfolio, fotografia portretowa i tam zakładka Będę Mamą.

Sama fotografuję i patrzę na takie zdjęcia z innej perspektywy, ja widząc zdjęcie zwracam uwagę czy jest dobrze wykadrowane, czy nie prześwietlone/niedoświetlone, jaka kompozycja, więc mi podobają się całkiem inne niż pewnie Wam.
 
Uj holly101 to chyba daleko od Ciebie bo w Radomiu :)
Kazdy lubi co innego, rtyska, nie kazda kobieta w ciazy czuje sie seksownie a przez takie zdjecia moze zmienic zdanie o swoim ciele.
 
polaespanola jak dla mnie rewelacja! Odważnie ale ze smakiem! Mnie się bardzo podoba!

i mnie też:))))))
Polaespanola.... piękna, a zarazem szałowa sesja, bardzo oryginalna:-):-):-)

dokładnie jak piszesz,większość sesji brzuszkowych jest romantycznych i delikatnych i to też jest piękne,
ale właśnie...dlaczego nie pokazać kobiety z brzuszkiem w odważniejszym świetle obiektywu,super i brawa dla fotografa:-)
 
reklama
to ja kangurzyca z wczoraj ;)

IMAGE_329.jpg
 
Do góry