reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

nie moge sie powtrzymac.... wiem ze niedawno wrzucalam, ale dziwczyny, ta mina poprawia mi humor >< te zdziwione oczy, rozwiane włosy...i chrupek w buzi :rofl2:
421930_3526011596862_1469318461_3373560_1505986868_n.jpg
 
reklama
Don super Franciszek, jaką ma poważną minę:-)
Joluś nie mogę się na Igusia napatrzeć, taki już duży z Niego przystojniak, a całkiem niedawno taki mały kluseczek był:*
 
Oj był. Wystarczy wejść na pierwszą stronę tego tematu:) Aż się łezka w oku kręci jak ten czas szybko leci.
 
reklama
gdybym nie wiedziała to w życiu nie pwiedziałabym , że Igus jeszcze roczku nie ma. prezentuje sie tak dostojnie :) przystojny chłopaczek nam rośnie
 
Do góry