reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Jaipur, gag przystojniaki małe obczajają piramidę z fiszerszajsa:-) Juniorek z językiem na brodzie, pewnie gdzieś tam jakieś panienki są:-D
Don Franio słodki, te wielkie , ciemne oczyska, czadowy

Dawno nie wklejałam Panienki mojej:
IMG_2627.jpgIMG_2674.jpgIMG_2871.jpg
 
reklama
basiek cudna panienka! widzę, w pudełku fajnie jest :) zainspirowałyście mnie do kupna takiego wielkiego, bo w obecnym juz nic sie nie mieści ;) śliczna jesteś maluszku!!!! :)
 
Basiekk przeurocza Marti!!! A w tych rajstopkach na głowie super. Patrząc na środkową fotkę doszłam do wniosku że chce mieć jeszcze córeczkę :tak:
 
Dziękuje kochane
Lepi ona nie miała pilota w zasięgu wzroku, jeżeli zobaczyłaby go to też na bank porwałaby go do paszczy:-D
 
basiekk - widzę, ze Marti zrobiła sobie niezły kojec z pudełka :-D, ślicznie i słodko wygląda z tą kokardką na główce :-) w rajtkach tyż :-D
 
reklama
Mojeszczescie wspaniałego masz rycerza
Jolek super, niech się zrobi cieplej i my pośmigamy
Lepi słodkie minki
Jaipur kolejna fajna impreza
Donkichot nie ma jak dobry sprzęcior do zabawy, nasz dostał klawiaturę i ją uwielbia
Basiekk przesłodka. A ja myślałam, że oczy mnie mylą, że to rajtki:-D
 
Do góry